درآمد افزایش تعرفه تلفن ثابت، صرف تکمیل شبکه ملی اطلاعات می شود

درآمد افزایش تعرفه تلفن ثابت، صرف تکمیل شبکه ملی اطلاعات می شود

تجهیزات جانبی: بسته پیشنهادی نحوه تنظیم هزینه تلفن ثابت از طرف شرکت مخابرات تصویب گردید که به سبب آن تمام درآمد حاصل از تنظیم هزینه تلفن ثابت،  در راستای ارتقای سرمایه گذاری در زمینه تلفن ثابت، جبران عقب ماندگی ها و خصوصاً در راه تکمیل شبکه ملی اطلاعات هزینه خواهد شد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مخابرات ایران، امروز انجام شد و کلیات مربوط به بسته پیشنهادی نحوه تنظیم هزینه تلفن ثابت از طرف شرکت مخابرات با هدف توسعه اساسی و سرمایه گذاری در این بخش زیرساختی به تصویب مجمع رسید.
هدف از تهیه این بسته و برگزاری مجمع عمومی در امتداد آن، اهمیت بسیار زیاد بخش تلفن ثابت در گسترش زیرساخت های ارتباطات و بسترسازی برای تکمیل شبکه ملی اطلاعات است که بعد از گفت وگوهای تخصصی بین اعضای مجمع، این بسته پیشنهادی با عنوان "نحوه تنظیم هزینه ماهانه تلفن ثابت" توسط اعضای مجمع تصویب گردید.

همین طور تمام درآمد حاصل از تنظیم هزینه تلفن ثابت در صورت تصویب نهایی در نهادهای بالادستی، طبق برنامه ی مدون شرکت مخابرات ایران، در امتداد ارتقای سرمایه گذاری در زمینه تلفن ثابت، جبران عقب ماندگی ها و خصوصاً در راه تکمیل شبکه ملی اطلاعات بعنوان رویکرد اصلی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور هزینه خواهد شد. نهایی شدن و اجرای مصوبه مجمع عمومی فوق العاده شرکت مخابرات ایران در مورد جزییات و کلیات نحوه تنظیم هزینه تلفن ثابت، منوط به تایید آن در ارکان ذی صلاح حوزه رگولاتوری کشور است.
قبل از این نیز کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۳۲۴ خدود، تعرفه ارائه خدمات تلفن ثابت در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی و دفاتر فروش و خدمات حضوری دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن ثابت را تصویب کرده بود.
منبع:

1400/06/15
11:06:01
5.0 / 5
633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403