استخدام 15 هزار کارمند در آمازون کانادا

استخدام 15 هزار کارمند در آمازون کانادا

شرکت آمازون کانادا پاییز سال جاری در جهت برنامه های توسعه خود ۱۵ هزار کارمند جدید برای بخش انبار و توزیع در سرتاسر این کشور استخدام می کند.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، این غول تجارت الکترونیکی اعلام نمود دستمزد پایه برای کارمندان ساعتی خط مقدم خود در کانادا را به ساعتی ۱۷ تا ۲۱.۵ دلار در ساعت بالا می برد که بالاتر از حدود ۱۶ دلار فعلی است. همینطور کارمندان فعلی ۱.۶۰ تا ۲.۲۰ دلار در ساعت بیشتر دریافت خواهند کرد که این افزایش حقوق بلافاصله و صرفنظر از مدت زمانی که آنها در این شرکت مشغول به کار شده اند، اجرایی می شود.

سومگا کوما، مدیر فعالیت های انجام سفارشات مشتری در آمازون کانادا در مصاحبه ای اظهار داشت: ما به سرعت در این کشور رشد می نماییم. کسب و کار ما توسعه زیادی پیدا کرده و ما خواستار آن هستیم که همچنان به مشتریانمان متمرکز بمانیم و برای این منظور به استخدام و تعلیم استعدادها نیاز داریم.

آمازون کانادا هم اکنون ۲۵ هزار کارمند تمام وقت و نیمه وقت در پنج ایالت این کشور دارد. این شرکت به علت همه گیری کووید ۱۹ و رونق خرید آنلاین، رشد سریعی پیدا کرده است. آمازون حالا ۴۶ انبار و تاسیسات لجستیک و تحویل کالا در کانادا دارد در حالیکه اواسط سال سال میلادی گذشته ۳۰ مرکز داشت. انتظار می رود برنامه های رشد بیشتری تا آخر سال میلادی جاری اعلام شوند.

برنامه های توسعه آمازون در حالی اعلام می شود که کمبود قابل توجه نیروی کار در برخی از بخشهای اقتصاد وجود دارد. طبق آمار کانادا، این کشور در اوت ۹۰ هزار و ۲۰۰ شغل ایجاد کرد و نرخ بیکاری را به ۷.۱ درصد رساند که پایینترین سطح از زمان آغاز همه گیری پارسال است.

آمازون اوایل سال جاری اعلام نمود دستمزد کارمندان جدیدی که در آمریکا استخدام می کند را به ساعتی ۱۷ دلار بالا می برد و به دنبال استخدام ۷۵ هزار کارمند جدید در این کشور است. این شرکت اعلام نموده که به همه کارمندانش فارغ از سمت و موقعیت شغلی شان، دسترسی به خدمات پزشکی، دندان پزشکی و چشم پزشکی و همینطور برنامه های آموزش و تعلیم را عرضه می کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمازون همینطور به کارمندان جدید و فعلی که گواهی واکسیناسیون کووید ۱۹ عرضه کنند، ۱۰۰ دلار پاداش می دهد. این شرکت با شیوع کرونا در چندین مرکز خود در دوران همه گیری روبرو شد با این وجود واکسیناسیون را برای کارمندانش الزامی نکرده است.

منبع:

1400/06/23
22:14:25
5.0 / 5
882
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403