رییس جمهوری:

دست های پشت پرده مافیای قاچاق شناسایی شود

دست های پشت پرده مافیای قاچاق شناسایی شود

ایرنا- رییس جمهوری اظهار داشت: نیروهای اطلاعاتی باید عناصری که قاچاق سازمان یافته می کنند و دست های پشت پرده در این خصوص را شناسایی کنند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در جریان بازدید از انبارهای سازمان امول تملیکی در بوشهر برضرورت مقابله با قاچاق سازمان یافته و جریان مافیایی پشت پرده در این خصوص اصرار کرد.
وی بیان کرد: یک سری از افراد دستگیر و با آنها برخورد و اموالی از آنها گرفته می شود اما اینها جزء عوامل پشت پرده نیستند و باید بتوانیم جریان مافیایی قاچاق را در این راه شناسایی نماییم.
رئیسی افزود: از همکاران می خواهم به ویژه در بخش های اطلاعاتی این مساله را بررسی و مافیای قاچاق را شناسایی کنند.
وی با اعلان اینکه آوردن کالایی از طرف یک نفر در قالب شناور و یا کوله بر مساله اصلی ما نیست اظهار داشت: مساله ما بحث قاچاق سازمان یافته است یعنی جریان مافیایی قاچاق باید بررسی شود.
رئیس جمهوری از مرجع قضایی خواست این پرونده ها خیلی سریع تعیین تکلیف شود.
آیت الله رئیسی یادآورشد: گذشت زمان برای اموال هم برای دولت و هم برای صاحب کالا (اگر مقرر است مسترد شود) به طور قطع خسارت است.
وی افزود: وضعیت انبارهای اموال تملیکی تصویر زیبایی نیست و باید این مشکل ساختاری برطرف شود.
آیت الله رئیسی اظهار داشت: در یک ضرب العجل سه ماهه اصلاح ساختار و کاهش سریع موجودی انبارهای سازمان اموال تملیکی باید در کشور کلید بخورد.
رئیس جمهوری به همراه اعضای هیات دولت و در قالب ششمین سفر استانی دولت امروز جمعه وارد استان بوشهر شدند و در فرودگاه بین المللی استان مورد استقبال مسئولان قرار گرفتند.
آیت الله رئیسی در این سفر یکروزه از طرف وزیران نیرو، جهاد کشاورزی، نفت، اقتصاد و دارایی، راه و شهرسازی، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون اجرائی رییس جمهوری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی و رییس دفتر رییس جمهوری همراهی می شود.
بازدید از شرکت صنعتی دریایی ایران ( صدرا)، منطقه ویژه اقتصادی و اسکله شهید محلاتی، نخلستان های اهرم و موزه شهید رییس علی دلواری همچون برنامه هایی است که رییس جمهوری بعد از ورود به بوشهر انجام داده است.
1400/07/16
14:22:10
5.0 / 5
564
تگهای خبر: بین المللی , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403