معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

خدمت رسانی به ایثارگران هدف مجموعه های اقتصادی بنیاد شهید است

خدمت رسانی به ایثارگران هدف مجموعه های اقتصادی بنیاد شهید است

به گزارش تجهیزات جانبی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: هدف اصلی فعالیت مجموعه های اقتصادی زیرمجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است.


به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا از «ایثار»، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه در بازدید از ستاد مرکزی بانک دی در جمع مدیران و اعضای هیئت مدیره این بانک اشاره کرد: هدف اصلی فعالیت مجموعه های اقتصادی زیرمجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است و از ظرفیت ها و توانایی های این عزیزان نیز در این مجموعه ها استفاده گردد.
وی با تاکید بر این که تمام فعالیت ها در بنیاد شهید و امور ایثارگران و زیرمجموعه های آن باید طبق قانون جلو برود اضافه کرد: مجموعه های اقتصادی بنیاد باید سودآور باشند تا بتوانند در راه خدمات رسانی به ایثارگران، بنیاد شهید و امور ایثارگران را همراهی کنند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: لازم است خدمات مالی در زمینه بنیاد بوسیله بانک دی پیگیری شود تا شاهد تقویت این مجموعه و در نهایت افزایش کیفیت خدمات رسانی به ایثارگران باشیم.
احترام به مراجعین و مخاطبان
معاون رییس جمهور با تاکید بر این که تمامی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت های تابعه، خودرا خدمتگزار خانواده شهدا و ایثارگران می دانند، اظهار داشت: احترام به مراجعین و مخاطبان وظیفه تمام مجموعه های خدماتی است اما ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران با قشری ارتباط داریم که دارای حرمت و جایگاه ویژه ای هستند و تمام مدیران و کارکنان، خودرا خادم این عزیزان و جامعه بزرگ شهدا و ایثارگران می دانند.
قاضی زاده هاشمی با تاکید بر ضرورت گسترش ارائه خدمات بصورت غیرحضوری و الکترونیک اظهار داشت: گسترش خدمات الکترونیک و شفافیت همه جانبه نیازمند اصلاح فرایندها است.
۳۶۰ میز خدمت در مراکز بنیاد شهید

برات کریمی مدیرعامل بانک دی نیز در این نشست به ارائه گزارشی از دستاوردهای بانک پرداخت و اظهار داشت: با اهمیت ترین اقدامات مدیران بانک دی در این دوره کاهش زیان انباشته، افزایش سرمایه بانک، بهبود نسبت تسهیلات و مطالبات غیرجاری، مدیریت نقدینگی و منابع بانک، پشتیبانی از سهام بانک، فروش سرمایه گذاری و املاک تملیکی مازاد و توسعه امور بین الملل و بانکداری الکترونیک بوده است.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به اقدامات انجام شده برای بسط ارائه خدمات به مشتریان خصوصاً خانواده شهدا و ایثارگران به تشریح برنامه های اجرا شده و در دست اقدام پرداخت و اظهار داشت: برنامه ریزی جهت راه اندازی حدود ۳۶۰ میز خدمت در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور بمنظور سهولت در ارائه خدمات بانکی و بیمه و کارگزاری به جامعه هدف، از با اهمیت ترین این اقدامات بود که تا حالا ۷۰ واحد آن به بهره برداری رسیده و مابقی درحال تاسیس است.
در این جلسه از قابلیت های جدید اپلیکیشن بانک دی با عنوان (دی جت) در حوزه ارائه تسهیلات غیرحضوری به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نیز رونمایی گردید.

۱۳۵۲


منبع:

1400/07/17
19:47:07
5.0 / 5
822
تگهای خبر: خدمات , شركت , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403