با حكم وزیر ارتباطات انجام شد؛

انتصاب مشاور وزیر در توسعه ارتباطات وفناوری اطلاعات در مناطق روستایی

انتصاب مشاور وزیر در توسعه ارتباطات وفناوری اطلاعات در مناطق روستایی

تجهیزات جانبی: با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایرج روحی بعنوان مشاور وزیر در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق روستایی و مجری طرح خدمات عمومی الزامی منصوب گردید.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در امتداد سیاست های عدالت محور دولت سیزدهم و خدمت رسانی به مناطق روستایی و توسعه شبکه ملی اطلاعات، «عیسی زارع پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهرداد ترابیان، طی حکمی ایرج روحی را به سمت «مشاور وزیر در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق روستایی و مجری طرح خدمات عمومی اجباری» (USO) منصوب نمود.
اتصال روستاهای با جمعیت بالای بیست خانوار به شبکه ملی اطلاعات تا آخر سال ۱۴۰۱ باکیفیت مناسب، ارتقا کیفیت شبکه در روستاهای راه اندازی شده؛ بروز رسانی آمار و شاخص ها و نیز توسعه متوازن و عدالت محور خدمات ارتباطی روستایی، استفاده حداکثری از ظرفیت اپراتورهای مخابراتی؛ تقویت فضای رقابتی با شناسایی و استفاده از سایر ظرفیت های فنی کشور، راه اندازی مکانیسم سنجش و پایش برخط کیفیت شبکه ارتباطی در روستاها؛ شفافیت در قراردادها و فرآیندها و مدیریت بهینه منابع اجرای طرح و بهره گیری از ظرفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شکوفایی و توسعه اقتصاد روستاها از اهم انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایرجی روحی است که در حکم انتصاب وی آمده است.
ایرج روحی داری مدرک کارشناسی ارشد مخابرات است و بیش از دو دهه تجربه در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی در طراحی و پیاده سازی شبکه های ملی را در کارنامه خود دارد. او پیش ازاین مسئول گسترش زیرساخت شبکه ملی عدالت بوده و مدیریت صنعت زیرساخت و سلولار صنایع مخابرات ایران را نیز در کارنامه خود دارد.
تا حالا حدود ۸۰ درصد از روستاهای بالای بیست خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.


منبع:

1400/07/22
12:41:19
5.0 / 5
769
تگهای خبر: اپراتور , تجربه , خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403