دستور كار جلسات علنی مجلس در هفته جاری

تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای دولتی روی میز نمایندگان

تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای دولتی روی میز نمایندگان

تجهیزات جانبی: نمایندگان مجلس شورای اسلامی این هفته تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای دولتی و بانکهای واگذار شده در اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی را در دستور کار دارند.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، مجلس شورای اسلامی این هفته، روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه تشکیل جلسه خواهد داد و طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضائیه را بررسی می کند.
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر و گزارش کمیسیون عمران در موردلایحه تصویب اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان از برنامه های اعلام شده برای نمایندگان در جلسات علنی این هفته مجلس است.
گزارش شور دوم کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اصلاح ماده (۸) قانون بیمه الزامی خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه و گزارش کمیسیون بخشنامه داخلی مجلس در موردطرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان هم از دیگر برنامه های نمایندگان در هفته جاری است.
گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح مدیریت تعارض منافع و لایحه های مقاوله نامه بازرسی کار و تصویب مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی و پروتکل مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی هم در دستور کار این هفته نمایندگان عنوان شده است.
گزارش کمیسیون اقتصادی در موردلایحه موافقتنامه همکاری اقتصادی و تجاری بین دولت های ساحلی خزر، گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در موردطرح اصلاح مواد ۷۰۵ تا ۷۱۱ کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی، گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در موردطرح پشتیبانی از مالکیت صنعتی، گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در موردطرح اصلاح قانون تشکیلات وآیین دادرسی دیوان عدالت اداری از دیگر برنامه های این هفته مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
نمایندگان در هفته جاری گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه پروتکل اصلاحی موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی، گزارش کمیسیون بخشنامه داخلی مجلس در مورد طرح شفافیت آرای نمایندگان، گزارش کمیسیون اقتصادی در موردلایحه پروتکل اصلاحی بند(۵-۴-۱-۱۰) اساسنامه موسسه منطقه ای استانداردسازی، ارزیابی انطباق، تأیید صلاحیت و اندازه شناسی سازمان همکاری اقتصادی را بررسی می کنند.
بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد رسیدگی به طرح جامع مدیریت شهری، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چرایی تأخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح جامع مالیاتی و گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار از دیگر برنامه های این هفته مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
گزارش کمیسیون انرژی در مورد استنکاف ریاست جمهوری و سازمان برنامه و بودجه کشور از اجرای قانون پشتیبانی از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با بهره گیری از سرمایه گذاری مردمی، گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای دولتی و بانکهای واگذارشده در اجرای اصل۴۴ قانون اساسی و گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد عملکرد رییس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم اسلامی و انسانی (سمت) این هفته در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.
نمایندگان در هفته جاری گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در مورد ارز ۴۲۰۰ تومانی منابع و مصارف و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست درباره تقاضای تحقیق و تفحص از روش اجرای طرح ۴۶ هزار هکتاری آبیاری دشت سیستان را در دستور کار دارند.منبع:

1400/07/24
12:32:59
5.0 / 5
739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403