نشست کارشناسی کمیسیون حمل و نقل جاده ای ایران و جمهوری آذربایجان آغازشد

نشست کارشناسی کمیسیون حمل و نقل جاده ای ایران و جمهوری آذربایجان آغازشد

تجهیزات جانبی: ایرنا - نشست کارشناسی کمیسیون مشترک حمل و نقل جاده ای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان روز دوشنبه در باکو پایتخت این کشور اغاز به کار کرد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا، هیات کارشناسی جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی جواد هدایتی مدیر کل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشورمان راهکارهای توسعه همکاری دو کشور در زمینه حمل و نقل جاده ای و تسهیل تردد جاده ای را با همکاران آذربایجانی بررسی می کند.
مدیر کل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ایران با اشاره به اهمیت این جلسه اظهار داشت: در این جلسه هم مشکلات و هم موانع توسعه روابط تجاری و حمل و نقل جاده ای فیمابین و هم راه های ارتقای روابط حمل و نقل میان ایران و جمهوری آذرربایجان را بررسی می نماییم.


هدایتی اضافه کرد: در صدد هستیم با همکاران در جمهوری آذربایجان ساز و کارهای و ابتکارات جدیدی را بتوانیم طراحی نماییم تا بصورت هدفمند پروژه ها را تعریف نماییم که تسهیل روابط حمل و نقل جاده ای را خصوصاً در گذرگاه های مرزی با کاهش هزینه های حمل و نقل و همین طور با بهره گیری از شرایط خاص به وجود آمده برای توسعه ترانزیت در منطقه به خصوص در کریدور شمال – جنوب، طراحی و عملیاتی نماییم.
آنار رضایف مسوول موسسه دولتی خدمات حمل و نقل جاده ای جمهوری آذربایجان با تاکید بر افزایش همکاریهای حمل و نقل بین دو کشور، روابط دیرینه و اشتراکات فراوان ایران و جمهوری آذربایجان را بستری مناسب برای همکاریهای فیمابین در زمینه های مختلف دانست.

وی با اشاره به وجود ظرفیت های خوب برای توسعه بیشتر همکاری دو کشور در زمینه حمل و نقل و ترانزیت جاده ای، ابراز اطمینان کرد که طرفین با گسترش همکاری و استفاده ثمر بخش از این ظرفیت های تعاملات فیمابین را در عرصه حمل و نقل را تقویت خواهند کرد.
این مقام جمهوری آذربایجان همین طور هر گونه مشکلات و موانع در این راه قابل حل خواند.
نشست کارشناسی کمیسیون مشترک حمل و نقل جاده ای فردا ( سه شنبه) نیز کار خودرا ادامه خواهد داد.


منبع:

1400/08/24
23:33:49
5.0 / 5
535
تگهای خبر: خدمات , طراحی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403