نماینده جیرفت خطاب به وزیر ارتباطات:

پایتان را از روی سیم بردارید

پایتان را از روی سیم بردارید

به گزارش تجهیزات جانبی نماینده مردم جیرفت در مجلس یازدهم از کاهش سرعت اینترنت در کشور انتقاد نمود و خطاب به وزیر ارتباطات اظهار داشت: پایتان را از روی سیم بردارید.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، ذبیح الله اعظمی در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به عیسی زارع پور اظهار داشت: سرعت اینترنت نه فقط افزایش نیافت بلکه به شدت کم شد بطوریکه دانش آموزان و دانشجویان گرفتار مشکل شدند و فضای کسب وکار لطمه دیده است. آقای وزیر! پایتان را از روی سیم بردارید.
نماینده مردم جیرفت در مجلس اظهار داشت: طبق اعتراف همکارانتان زیرساخت های اینترنت در استان کرمان مشکل اساسی دارد. فورا اقدامی کنید.
وی با اعلان اینکه آیا نمایندگان مجلس برگه دریافتی حقوق کارمندان قوه قضائیه استانها را دیده اند؟ اظهار داشت: حقوق یک کارمند دادگاه با سابقه بیش از ۱۰ سال، کمتر از پنج میلیون تومان است. لطفا با طرح تسری حقوق کارکنان قوه قضائیه از حق از عزیزان دفاع کنید.
اعظمی در تذکری به وزیر تعادن، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: دانش آموختگان از خیر رفاه و آسایش گذشتند. بجای این که نیروی انسانی و دانش آموختگان را سر کار بگذارید، به آنها شغل بدهید. به ویژه برای دانش آموختگان حوزه کشاورزی شغل بدهید و برای ناظران بخش کشاورزی فکری بکنید تا از ظرفیت آنها برای توسعه بخش کشاورزی استفاده گردد.
منبع:

1400/09/08
10:39:12
5.0 / 5
1036
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403