برای به حداقل رساندن مشكلات جامعه كار و تولید؛

هیات اندیشه ورز در معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد

هیات اندیشه ورز در معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد

معاون روابط کار از تشکیل هیات اندیشه ورز با دستور «حجت الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برای به حداقل رساندن مشکلات جامعه کار و تولید در این معاونت آگاهی داد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «علی حسین رعیتی فرد» اظهار داشت: تصمیم ها و پیگیری های این هیات در به حداقل رساندن مشکلات جامعه کار و تولید کشور بسیار اثرگذار می باشد.
وی اظهار داشت: نخستین جلسه این هیات با حضور اعضای ستاد و منتخبین استانی انجام شد.
معاون روابط کار ضمن اشاره به اهداف مهم تشکیل این هیات اظهار داشت: امیدواریم با بهره گیری از خرد جمعی و نخبگانی ادارات مختلف حوزه روابط کار و بازنشستگانی که دارای تجارب بهادار هستند و همین طور صاحب نظران و اساتید دانشگاهها و تشکلات کارگری و کارفرمایی در این هیئت بتوانیم تصمیمات موثر در سطح کلان و ملی اتخاذ نماییم.
رعیتی فرد اظهارکرد: باید پیش از هر اقدام و عملی در زمینه معاونت روابط کار با بهره گیری از ظرفیت های این هیات، همه جوانب مشکلات را بررسی نماییم.
معاون روابط کار اظهارامیدواری کرد که با ایجاد زمینه های تصمیم سازی درست بتوان در این هیات به نتایج درستی رسید.
وی اظهار داشت: چالش های حوزه معاونت روابط کاردراین هیات قابل پیگیریست.
رعیتی فرد، اجرای صحیح قانون کار را همچون این چالش ها عنوان نمود.
معاون روابط کار افزود: باتوجه به تغییر شرایط کاری در حال حاضر تعدادی از فصول این قانون نیازمند اصطلاحات است که امیدواریم باتوجه به تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباب تبیین روش شناسی مناسب دراین زمینه بتوانیم به جمع بندی درست برسیم.
وی ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از ظرفیت های این هیات بتوانیم زیرساخت های محکم تری برای احقاق حقوق جامعه کارگری و موضوع صیانت از نیروی کار ایجاد نماییم.
رعیتی فرد افزود: در این هیات لطمه شناسی در حوزه های ایجاد زمینه های مناسب الکترونیکی هوشمند همچون سامانه جامع روابط کار، مشکلات طولانی شدن بررسی پرونده ها در مجامع حل اختلاف، پیشنهاد اصلاح قانون بیمه بیکاری و سایر دغدغه های جامعه کار و تولید کشور به حداقل می رسد.
اعضای هیات اندیشه ورز ستاد و منتخبین استانی در هر یک از بخش های زیر مجموعه معاونت روابط کار، دیدگاه و پیشنهادهای خودرا ارائه کردند و مصوب شد که این جلسه در سطح استانی بصورت منظم، ماهانه و برمبنای تقویم کاری تشکیل گردد.

1400/11/06
23:08:23
5.0 / 5
661
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403