تخصیص منابعی برای پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی در سال ۱۴۰۱

تخصیص منابعی برای پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی در سال ۱۴۰۱

به گزارش تجهیزات جانبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی منابعی را جهت پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی و صنعت میکروالکترونیک در سال ۱۴۰۱ اختصاص دادند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت سوم امروز مجلس و در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه ۱۴۰۱، بند الحاقی ۴ و بند الحاقی ۵ در تبصره ۷ لایحه بودجه را بررسی نموده و آنها را به تصویب رساندند.
بر مبنای بند الحاقی ۴ در تبصره ۷؛ حقوق ورودی واردات گوشیهای همراه ساخته شده خارجی بالای ششصد (۶۰۰ ) دلار برابر دوازده درصد (۱۲ درصد) تعیین می گردد. کل منابع حاصل به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صندوق پشتیبانی از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته) به منظور پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی و صنعت میکروالکترونیک اختصاص می یابد.
آئین نامه اجرائی این بند توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باهمکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه و به تصویب هیأت وزیران می رسد.
بر مبنای بند الحاقی ۵ در تبصره ۷؛ به استناد ماده (۵۷) قانون تأسیس اتاق تعاون و با رعایت قوانین و مقررات اجازه داده می شود صدور کارت بازرگانی در ارتباط با تعاونی ها از راه اتاق تعاون ایران صورت گیرد.
منبع:

1400/12/16
20:41:59
5.0 / 5
535
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403