خدمت رسانی شعب کشیک و مرکز تماس بیمه سرمد به مشتریان در روزهای نوروز

خدمت رسانی شعب کشیک و مرکز تماس بیمه سرمد به مشتریان در روزهای نوروز

تجهیزات جانبی: در روزهای نوروز سال 1401 مرکز تماس 1516 بیمه سرمد بصورت شبانه روزی و شعب استانی و بخش های بیمه خودرو و درمان این شرکت نیز بصورت کشیک، آماده خدمت رسانی به مشتریان است.


به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، برای آرامش و امنیت خاطر مشتریان و خدمت رسانی موثر در روزهای نوروز و تعطیلات اختتام سال، تمامی شعب این شرکت در سراسر کشور در روزهای نوروز از ۲۹ اسفند تا ۱۲ فروردین (به جز اول و سیزدهم فرودین و روزهای جمعه) آماده خدمت رسانی به مشتریان و بیمه گذاران هستند.
تمامی بیمه گذاران در روزهای نوروز، جهت استفاده از خدمات درمانی نیز می توانند به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سرمد مراجعه کرده و معرفی نامه را بصورت آنلاین دریافت نمایند. مشتریان بیمه سرمد می توانند با بهره گیری از وب اپلیکیشن سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir به مراکز درمانی طرف قرارداد این شرکت دسترسی داشته باشند و از خدمات این مراکز استفاده کنند.
هم چنین بخش درمان و خودرو در روزهای نوروز به جز روزهای اول، دوازدهم و سیزدهم فرودین آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خواهد بود.
در کنار شعب بیمه سرمد و بخش های بیمه خودرو و درمان، مرکز تماس ۱۵۱۶ (جز روزهای اول و سیزدهم فروردین) بصورت شبانه روزی، آماده پاسخگویی خواهد بود و مشتریان عزیز می توانند برای انجام امور بیمه ای خود از کارشناسان این واحد کمک بگیرند.
مشتریانی که نیاز به تهیه بیمه مسافرتی دارند نیز می توانند بوسیله تماس با شماره ۱۵۱۶ مبادرت به خرید این بیمه نامه کنند.
*** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.


منبع:

1400/12/25
21:31:55
5.0 / 5
417
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403