با حكم وزیر صمت؛

سرپرست دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وزارت صمت منصوب گردید

سرپرست دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وزارت صمت منصوب گردید

تجهیزات جانبی: وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی «عبدالناصر آزادبخت» را بعنوان سرپرست دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی این وزارتخانه منصوب نمود.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در حکم صادره از طرف «سیدرضا فاطمی امین» خطاب به آزادبخت آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجارب بهادار جناب عالی، به سبب این حکم به سمت سرپرست دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می شوید.
وزیر صمت در بخش دیگری از این حکم آورده است: انتظار می رود با همکاری همه بخش های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان های حاکمیتی در خدمت به مردم و کسب وکارها کوشا باشید.
در ساختار جدید وزارت صمت، دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی زیرمجموعه معاونت جدید صنایع ماشین آلات و تجهیزات تعریف می شود.
با بازآفرینی جدید در امتداد برنامه های تحولی وزارت صمت، دفاتر ماشین آلات و تجهیزات تولید، صنایع تجهیزات برقی و الکترونیکی، صنایع ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی ساختمانی و معدنی، دفتر صنایع نرم افزار به همراه دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی زیر نظر معاونت صنایع ماشین آلات و تجهیزات فعالیت خواهند کرد.


منبع:

1401/02/19
22:58:56
5.0 / 5
519
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403