مدیركل دفتر ارتباطات شركت ملی پست اعلام كرد

ارسال مرسولات نمایشگاه کتاب در کمترین زمان ممکن

ارسال مرسولات نمایشگاه کتاب در کمترین زمان ممکن

به گزارش تجهیزات جانبی مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست، اظهار داشت: در سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب، شرکت ملی پست هم در بخش مجازی و هم فیزیکی نمایشگاه حضوری فعال داشته و اهتمام دارد تا در کمترین زمان ممکن کتاب های سفارش شده را ارسال نماید.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، حسن عمیدی در گفت وگوی تلویزیونی، با اهمیت ترین رویداد فرهنگی کشور را برگزاری نمایشگاه کتاب خواند و اظهار داشت: نمایشگاه کتاب برای شرکت ملی پست فرصت و افتخاری است تا بتواند همپای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران در این رویداد فرهنگی مسئولیت اجتماعی خودرا ایفا کند. امسال در سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب، شرکت ملی پست هم در بخش مجازی و هم فیزیکی نمایشگاه حضوری فعال دارد و اهتمام دارد تا در کمترین زمان ممکن کتاب های سفارش شده از طرف مردم در اقصی نقاط کشور را ارسال نماید.
وی با اعلان اینکه از زمان تحویل بسته ها از طرف ناشران به اداره پست، همه مرسوله ها با یک کد رهگیری و قابل پیگیری هستند، اضافه کرد: این بسته ها لحظه به لحظه رهگیری می شوند و بمحض آنکه تحویل خریدار شوند، اداره پست بوسیله سامانه هوشمند خود این مساله را به اطلاع ستاد اجرائی نمایشگاه می رساند.
مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست با اشاره به برگزاری دو دوره قبل نمایشگاه کتاب بصورت مجازی اظهار داشت: شرکت ملی پست با به کارگیری تجارب به دست آمده و ارتقای زیرساخت ها توانست در این دوره نیز خدمت رسانی مطلوبی داشته باشد.
عمیدی درادامه با اعلان اینکه تا ساعت ۱۰ بامداد دهمین روز از نمایشگاه کتاب در بخش مجازی مجموعا تعداد ۳۵۲هزار و ۸۲۷ سفارش کتاب ثبت شده، اضافه کرد: ازین تعداد ۲۷۳ هزار و ۲۹۰ سفارش توسط ناشران آماده سازی و به پست تحویل شده است. از مجموع سفارش های تحویل داده شده به پست تعداد ۱۳۱ هزار و ۶۲۲ سفارش نیز توزیع شده است. همین طور تعداد ۲۶۲۰ فقره مرسوله در بخش فیزیکی نمایشگاه تحویل پست شده، که ازین تعداد نیز بیش از ۲۰۰۰ مرسوله تا کنون توزیع شده است.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، شرکت ملی پست در سی وسومین نمایشگاه کتاب تهران در دو بخش مجازی و فیزیکی با تعداد ۲۴ غرفه شامل سه غرفه در بخش فیزیکی و ۲۱ واحد پستی ثابت و سیار برای بخش مجازی به هموطنان و ناشران خدمت ارائه می دهد. با وجود یک روز تعطیلی نمایشگاه کتاب در پی آلودگی هوا، بخش حضوری نمایشگاه در مصلای تهران، طبق اعلام اولیه، ساعت ۲۰ شنبه ۳۱ اردیبهشت به کار خود اختتام می دهد. بخش مجازی نمایشگاه کتاب که در سامانه ketab.ir برگزار می شود، تمدید شده و بدین سان زمان اختتام کار بخش مجازی ساعت ۲۴ روز دوم خرداد است.
منبع:

1401/03/02
11:53:22
5.0 / 5
634
تگهای خبر: بین المللی , شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403