با راه اندازی خدمات اشتراكی

تلگرام به یک سرویس انتقال فایل تبدیل شد

تلگرام به یک سرویس انتقال فایل تبدیل شد

به گزارش تجهیزات جانبی تلگرام سرویس پولی جدیدی راه اندازی کرده که برای اولین بار، شامل دسترسی به خدمات انتقال فایل است.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، تلگرام همزمان با رشد انفجاری شمار کاربران جهانی خود، درصدد درآمدزایی از خدماتش برآمده است. طبق جدید ترین آمار، شمار کاربران فعال تلگرام به ۷۰۰ میلیون نفر رسیده و تلگرام در بین پنج اپلیکیشنی بوده که در سال ۲۰۲۲ بیشترین دانلود را داشته اند.

سرویس جدید "تلگرام پریمیوم" به کاربران این سرویس پولی، شماری قابلیت های جدید فراهم می آورد و در عین حال، دسترسی آنها به اپلیکیشن اصلی و مجانی تلگرام حفظ می شود.

کاربران تلگرام پریمیوم می توانند فایلهایی با ظرفیت حداکثر چهار گیگابایت را بارگذاری و به اشتراک گذارند در حالیکه سقف مذکور برای کاربران سرویس رایگان، دو گیگابایت است. همه کاربران تلگرام خواه کاربر سرویس مجانی باشند یا پولی، می توانند این اسناد حجیم را دانلود کنند.

علاوه بر ورود تلگرام به فضای میزبانی فایل، مشترکان تلگرام پریمیوم می توانند رسانه و فایلها را با سریع ترین سرعت ممکن از فضای ذخیره ابری نامحدود خود، دانلود کنند.

کاربران تلگرام پریمیوم می توانند تا ۱۰۰۰ کانال را دنبال کرده و حداکثر ۲۰ فولدر چت ایجاد کنند که در هر کدام از آنها می توانند تا ۲۰۰ چت را قرار دهند و حساب چهارمی در اپلیکیشن تلگرام اضافه کنند، ۱۰ چت را در فهرست اصلی پین کرده و حداکثر ۱۰ استیکر محبوب را ذخیره کنند. همینطور کاربران سرویس پولی تلگرام می توانند پیامهای صوتی را به متن تبدیل کنند.

این سرویس برای کاربران iOS که جدید ترین نسخه ۸.۸ این اپلیکیشن را دارند، قابل دسترس است اما هنوز برای کاربران اندروید ارائه نشده است.

هزینه تلگرام پریمیوم با عنایت به منطقه سکونت کاربر، متغیر است اما برای کاربران آمریکا، ۴.۹۹ دلار است. در برخی از کشورها، پیامهای اسپانسری نمایش داده می شوند اما این تبلیغات دیگر برای مشترکان سرویس پولی ظاهر نخواهند شد.

بر اساس گزارش وبسایت تِک رادار، با این وجود رشد تلگرام، با فعالیتای ناخوشایندی همراه بوده است. کارشناسان به کاربران اخطار داده اند مراقب دانلودر بدافزاری که وانمود می کند نصب کننده پلت فرم تلگرام است، باشند.
1401/03/31
19:12:02
5.0 / 5
471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403