مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران:

کمبود سوخت برای زائرین اربعین وجود ندارد

کمبود سوخت برای زائرین اربعین وجود ندارد

به گزارش تجهیزات جانبی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در تشریح عملکرد این شرکت برای عرضه خدمات به زائرین اربعین امام حسین (ع) اظهار داشت: با عنایت به شرایط و تراز بین تولید و مصرف در کشور، تابحال هیچگونه گزارشی در خصوص کمبود سوخت در مناطق مرزی اعلام نشده است.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، علی اکبر نژادعلی اضافه کرد: با عنایت به شرایط موجود، بیم آن می رفت که سوخت رسانی در حوزه های مختلف با چالش روبرو شود که با عنایت آقا امام حسین (ع) و تلاش کارکنان ستاد و مناطق، سوخت رسانی به تمام نقاط غربی کشور، شامل مناطق ایلام، کرمانشاه، کردستان، آبادان و اهواز و همینطور همه مرزهائی که مسیر خروج زائرین بود، به نحو احسن انجام شد.
وی با اشاره به اینکه تأمین سوخت در همه جایگاه های نواحی این مناطق هم در حد مطلوب انجام شده است، بیان نمود: ۱۸ جایگاه سیار در نقاط مرزی مستقر شده که شش جایگاه سیار در مرز مهران، دو جایگاه در مرز خسروی، سه جایگاه در چزابه، دو جایگاه در شلمچه، سه جایگاه در خرمشهر، یک جایگاه در مرز تمرچین و یک جایگاه در مرز باشماق و همینطور یک جایگاه سیار در کرمان به واسطه عبور زائرین از شرق به سمت غرب کشور آماده عرضه خدمات هستند.
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پخش با تکیه بر این که میزان ذخیره سازی فرآورده های نفتی از قبل پیشبینی شده است، اعلام نمود: در انبارهای نفت مناطق کرمانشاه، ایلام و آبادان در حوزه بنزین، نفتگاز به میزان قابل توجهی ذخیره سازی انجام شده است.
نژادعلی از افزایش سهمیه اتوبوس بین شهری که زائرین را از سایر نقاط کشور به شهرستان های مرزی منتقل می کند اطلاع داد و اظهار داشت: در کارت سوخت سه هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس بین شهری بین پنج هزار تا هفت هزار لیتر، علاوه بر سهمیه عملکردی ماه جاری با هماهنگی ستاد اربعین حسینی و با بیان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای سوخت ذخیره شد.
وی افزود: افزون براین، اتوبوس هائی که از منطقه اراک و تازه ترخیص از کارخانه ها بودند هم برای تسریع در نقل و انتقال زائرین از شهرستان های مرزی به نقطه صفر مرزی، به هر کدام ۲۵۰ لیتر نفتگاز تخصیص داده شد.
این مقام مسئول در رابطه با میزان تحویل سوخت و خدمات رسانی به زائرین محترمی که نیاز بود به نخستین شهرستان های عراق منتقل شوند هم اظهار داشت: نفتگاز اتوبوس های آن سوی مرز هم تامین؛ ضمن این که با هماهنگی مسؤلان ذی ربط نفتگاز مورد نیاز موکب ها بموقع تأمین شده است.
وی در رابطه با تأمین گاز مایع موکب ها در حوزه روشنائی و پخت و پز هم ابراز امیدواری کرد: تابحال مشکلی در این حوزه گزارش نشده و خوشبختانه تعداد مناسبی در اختیار موکب ها قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اذعان به این که سال جاری این شرکت در میان سایر بخش ها در حوزه برگزاری اربعین حسینی، کارنامه بسیار خوبی به جا گذاشته است اظهار داشت: این مهم حاصل تلاش شبانه روزی مسؤلان و کارکنان این شرکت بخصوص در مناطق معین و مرزی بوده است.
نژادعلی در انتها ضمن تجلیل و تقدیر از مسؤلان و کارکنان این شرکت بخصوص همکاران در نقاط مرزی و جایگاه های عرضه سوخت در هر چه باشکوه برگزار کردن این راهپیمائی اربعین حسینی بیاد کرد: امید است این خدمت رسانی مورد رضایت سرور و سالار شهیدان آقا امام حسین (ع )قرار گرفته باشد.


1401/06/25
08:41:28
5.0 / 5
342
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403