نایب رئیس كمیسیون امور داخلی:

تحریم شرکت ابر آروان نشان داد هدف مردم هستند

تحریم شرکت ابر آروان نشان داد هدف مردم هستند

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اشاره کرد: تحریم های جدید اروپا نشان میدهد که هدف اصلی تحریم های آمریکا و اروپایی ها ملت ایران است نه نظام جمهوری اسلامی.


محمدحسن آصفری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تحربم های جدید اروپا مقابل چندین شخص و شرکت ایرانی همچون شرکت ابر آروان، بیان کرد: تا به امروز آمریکایی ها و اروپایی ها تحریم های مختلفی را مقابل جمهوری اسلامی وضع کرده اند که می توان گفت ۹۰ درصد آنها ضد ملت ایران بوده است. شاید ۱۰ درصد این تحریم ها مربوط به مسائل نظامی باشد. حتی در این بخش نیز فعالیت ها مشترک دیده می شود. امروز قسمتی از وزارت دفاع تحریم شده است در صورتیکه قسمتی از آن در عین حال که بی سیم یا رادار تولید می کند باتری های مخابرات روستایی را نیز تولید می کند.
ایشان سپس اظهار داشت: این امر نشان میدهد مشکل آمریکایی ها و اروپایی ها با مردم جمهوری اسلامی است. مشکل آنها با مردمی است که نظام و انقلاب را قبول داشته و پای آن ایستاده اند. رفتارهای آنها نشات گرفته از این است که آنان با ملت ایران دشمنی دارند. مطمئن باشند اگر قرار بود این تحریم ها اثر گذار باشد در طول این ۱۵ سال که این همه به ما فشار آوردند تاثیر می گذاشت. ولی این تحریم ها سبب شده تا مردم محکم تر در مقابل آنان بایستند.
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصدیح کرد: نمی گوییم تحریم ها بی اثر بوده اما مردم با این تحریم ها و فشارها دست از انقلاب خود برنخواهند داشت. آمریکا حتی دارو هم تحریم کرد و بیماران پروانه ای ما به دارویی نیاز دارند که در آمریکا و اروپا است. بیماران خاص ما امروز نیازمند دارو هستند. آنها اگر با مردم ایران مشکل ندارند چرا دارو را تحریم می کنند. چرا در زمانی که ما روزانه ۷۰۰ نفر تلفات کرونا داشتیم واکسن در اختیار ما قرار ندادند.
ایشان سپس اشاره کرد: یا همین شرکت ابر آروان که امروز تحریم شده است یک شرکت خصوصی بود که در زمینه توسعه پهنای باند اینترنت فعالیت می کرد. مگر آنها نمی گویند شما اینترنت را محدود کردید اما خودشان که این کار را با تحریم های خود انجام داده اند. شرکت ابر اروان در زمینه توسعه پهنای باند فعال بود. آنها که مدعی هستند که چرا اینترنت محدود شده خودشان باید امروز پاسخگو باشند. چرا پلت فرم ها خارجی خود آنها تعهد نمی دهند که در چهارچوب قانون جمهوری اسلامی فعالیت کنند؟
منبع:

1401/08/27
13:31:26
5.0 / 5
437
تگهای خبر: اینترنت , باتری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403