دعوت اتحادیه کارگری آلمانی از کارکنان آمازون برای اعتصاب

دعوت اتحادیه کارگری آلمانی از کارکنان آمازون برای اعتصاب

تجهیزات جانبی: اتحادیه کارگری وِردی آلمان از کارکنان مراکز توزیع آمازون در سراسر این کشور خواست در فصل تعطیلات دست به اعتصاب بزنند تا این شرکت آمریکایی را وادار کنند با دستمزد بالاتر موافقت کند.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، اتحادیه وِردی اعلام نمود زمان و مکان اعتصابهای انفرادی از قبل اعلام نخواهد شد تا مدیریت آمازون نتواند برای توقف کار آماده شود.

آمازون که بزرگترین فروشنده آنلاین جهان است، تنشهای فزاینده با کارکنانش پیدا کرده که نسبت به سیاستهای کاری غیرمنصفانه، اعتراض دارند.

آلمان، بزرگترین بازار آمازون بعد از آمریکاست و وِردی، از سال ۲۰۱۳ در اعتراض بر سر دستمزد اندک و شرایط کاری نامطلوب، اعتصابهایی را در پایگاههای آلمانی آمازون سازماندهی کرده است. این اتحادیه در واکنش به افزایش دستمزد که پایینتر از تورم است، از کارکنان هفت مرکز توزیع آلمانی آمازون دعوت کرده است دست از کار بکشند.

آمازون می گوید به کارمندانش حقوق خوبی پرداخت کرده و مزایا و فرصتهای آموزش برای آنها فراهم می آورد. دستمزد پایه، ساعتی ۱۳ یورو شامل پاداش است و میانگین حقوق بعد از دو سال، به بالای ۳۵ هزار یورو در سال می رسد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اتحادیه وِردی از کارکنان آمازون در بادهرسفلد، دورتموند، گرابن، کوبلنز، لایپزیک، راینبرگ و ورنه خواست به اعتصابها ملحق شوند.
1401/09/28
20:44:23
5.0 / 5
726
تگهای خبر: آموزش , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403