وصل آنی تلفن ثابت با پرداخت صورتحساب به روز

وصل آنی تلفن ثابت با پرداخت صورتحساب به روز

به گزارش تجهیزات جانبی، مشتریان تلفن ثابت که به علت اتمام اعتبار تلفن آنان قطع شده برای وصل آنی تلفن باید صورتحسابˮ به روز ˮ خویش را تنها طریق سامانه ۲۰۰۰ یا پرتال شرکت مخابرات ایران وکد دستوری# ۲۰۲۰؛ پرداخت کنند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، در جهت رضایت مندی مشتریان گزینه به روز در صورتحساب تلفن ثابت لحاظ شده است تا مشتریان اگر به هر علتی نتوانستند قبض انتهای دوره را پرداخت نمایند وتلفن آنان قطع شده با پرداخت از درگاه های یاد شده وصل آنی صورت گیرد. با عنایت به این که صورت حساب تلفن ثابت در دوره های یک ماهه صادر می شود، ضروریست برای پیشگیری از یک طرفه شدن خطوط تلفن، مبالغ صورتحساب به صورت ماهانه و در مهلت زمانی تعیین شده پرداخت گردد.
شرکت مخابرات ایران، با تکیه بر پرداخت به روز برای پیشگیری از قطع تلفن در تشریح آیتم های نوع پرداخت می افزاید: قبض "به روز" شامل مبلغ صورتحساب مشترک تا زمان دریافت قبض می باشد و برای مشتریانی است که با عنایت به پرداخت انتهای دوره اعتبارکافی ندارند و تلفن آنان قطع می شود. قبض میان دوره کل هزینه کارکرد تلفن ثابت را تا لحظه استعلام شامل می شود.

مشتریان شرکت مخابرات ایران می توانند برای دریافت صورت حساب " به روز "، میان دوره و انتهای دوره تلفن ثابت خود به نشانی tci.ir مراجعه نموده و در بخش مخابرات من ثبت نام کنند. با عنایت به این که صورت حساب تلفن ثابت در دوره های یک ماهه صادر می شود، ضروریست برای پیشگیری از یک طرفه شدن خطوط تلفن، مبالغ صورتحساب به صورت ماهانه و در مهلت زمانی تعیین شده از راه سامانه تلفنی ۲۰۰۰ و یا سایت شرکت مخابرات ایران و یا همینطور از راه تلفن همراه با کد دستوری# ۲۰۲۰* پرداخت گردد.1401/10/13
14:47:50
5.0 / 5
431
تگهای خبر: تلفن همراه , سایت , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403