ارسال الکترونیکی گذرنامه های مرسولات هوایی

ارسال الکترونیکی گذرنامه های مرسولات هوایی

به گزارش تجهیزات جانبی، سرپرست مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور از توافق با هواپیمایی ایران ایر در جهت ارسال الکترونیکی گذرنامه های مرسولات هوایی اطلاع داد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، در نشست مشترک پست و شرکت هواپیمایی ایران ایر، دو طرف بر ارسال الکترونیکی گذرنامه ی مرسولات پستی تهران که از راه هوایی به سایر استان ها رهسپار می شوند، توافق کردند.
سرپرست مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور با اشاره به اینکه در این طرح گذرنامه های الکترونیکی جایگزین ثبت های فیزیکی می شود، اظهار داشت: این امر در سرعت بخشی به فرایندهای اجرایی تحویل مرسولات، افزایش دقت، کاهش خطاهای احتمالی و همینطور در تسهیل روند تهیه صورتحساب های مالی و کنترل هزینه های هر دو شرکت تأثیر بسزایی دارد.
وی ضمن اشاره به مزایای ارسال الکترونیکی گذرنامه ی مرسولات پستی در خصوص صرفه جویی در وقت و هزینه، اضافه کرد: با هماهنگی اداره کل مهندسی عملیات و امور پیمانکاران پستی، در آینده ی نزدیک این طرح در دیگر شهرهای کشور هم اجرا خواهد شد.
طبق اعلام شرکت ملی پست، پیشقدم تصریح کرد: شرکت هواپیمایی ایران ایر اولین شرکت هوایی در این توافق است و در صورت موفقیت آمیز بودن و رضایت طرفین از طرح، با سایر ایرلاین ها هم در این خصوص رایزنی خواهیم کرد.
منبع:

1401/10/27
10:50:47
5.0 / 5
483
تگهای خبر: الكترونیكی , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403