شهاب مرادی:

فروشندگان در عید غدیر بیشترین تخفیف را به مردم بدهند

فروشندگان در عید غدیر بیشترین تخفیف را به مردم بدهند

به گزارش تجهیزات جانبی حجت الاسلام شهاب مرادی به تولیدكنندگان و فروشندگان كالا و خدمات پیشنهاد كرد كه بیشترین تخفیف را برای روز عید غدیر اختصاص دهند.در این روزها هر کسی که خویش را شیعه و دوستدار امیرمؤمنان علی (ع) می داند، به دنبال آن است تا به شکلی در بزرگداشت این روز سهم و دین خویش را ادا کند و بگونه ای در آن شریک شود. یکی خانه خویش را چراغانی می کند، یکی پرچمی بر در خانه خود نصب می کند، یکی هم در این روزگار کرونایی به دنبال تهیه سبد غذایی برای نیازمندان است و خلاصه هر کسی که کاری از دستش ساخته است، فرصت را غنیمت شمرده و تلاش می کند تا ارادت خویش را به آن حضرت نشان دهد. در این میان حجت الاسلام شهاب مرادی که در مناسبت های مختلف، طرح های جالب و منحصر به فردی دارد، از طرحی جدید در این ایام برای خبرنگار معارف ایرنا می گوید.

مرادی به منظور تعظیم و تکریم عید غدیر، این روز بزرگ و عید فرخنده پیشنهادی داده تا شادترین روز خدا شادتر برگزار گردد. مرادی به همه تولیدکنندگان، فروشندگان، عرضه کنندگان خدمات و دستگاه های دولتی و عمومی غیردولتی و تعاونی ها و بخش خصوصی پیشنهاد می دهد که بیشترین میزان تخفیف در خلال سال را به عید غدیر اختصاص دهند. البته بعضی از دستگاه های دولتی و حاکمیتی چون روز عید غدیر، تعطیل رسمی است می توانند برای برخی تخفیفات یا تسهیلات یک روز قبل یا یک روز پس از عید را برگزینند.

وی اعتقاد دارد که پیشنهادها باید متناسب با هر دستگاه اجرایی و سازمان و شرکت و مجموعه اقتصادی باشد؛ از بیشترین عفو و تخفیف در مجازات محکومین توسط قوه قضائیه یا عرضه مجانی کردن خدمات کنسولی توسط نمایندگی های وزارت خارجه کشورمان در این روز.

وی تاکید دارد که این حق امیرالمؤمنین (ع) است که همه سازمان های عمومی و خصوصی و فعالان بخش اقتصادی برای جشنواره تخفیف در عید غدیر اهمیت و ارزشی ویژه قائل شوند و دولت و مجلس تمهیدات، معافیت ها و مشوق هایی را برای این مجموعه ها درنظر بگیرند.

وی همینطور از شورایعالی انقلاب فرهنگی خواست تا مشوقی برای این پیشنهاد باشند و کمک کنند تا نهادها و دستگاه های دولتی و عمومی بتوانند گامی در این حوزه بردارند.

این فعال اجتماعی و چهره نام آشنای جوانان و خانواده اعتقاد دارد هدف اصلی از این پیشنهاد در کنار تجلیل از عید سعید غدیر و مقام شامخ امیرالمومنین علی(ع)، بیان برتری، امتیاز و شرافت روز عید غدیر نسبت به سایر روزها و مناسبت ها و حتی سایر اعیاد همچون عید سعید فطر، عید قربان، عید مبعث و ولادت ها و روز جمعه است.

وی تصریح کرد: منافع اقتصادی این طرح برای توده مردم خصوصا قشر متوسط بسیار زیاد خواهد بود.

این پیشنهاد شهاب مرادی می تواند با همراهی فروشندگان، عرضه کنندگان خدمات و دستگاه های دولتی و عمومی به یک سنت حسنه تبدیل گردد تا عید غدیر را به عیدی به مراتب شاد تر برای مردم ایران و حتی توریستهای خارجی مبدل سازد.منبع:

1399/05/15
23:50:29
5.0 / 5
1398
تگهای خبر: خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403