یوتیوب کانال ترامپ را برگرداند

یوتیوب کانال ترامپ را برگرداند

تجهیزات جانبی: تجهیزات جانبی: یوتیوب اعلام نمود محدودیتها روی کانال دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا را با گذشت بیش از دو سال از تعلیق آن که در پی حمله به ساختمان کنگره آمریکا در ششم ژانویه سال 2021 روی داد، برداشته است.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، ترامپ که می خواهد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ نامزد شود، حالا به پلتفرمهای مهمی برای جمع آوری کمک مالی سیاسی دسترس دارد و به ۱۴۶ میلیون هوادار خود در سه پلتفرم فناوری بزرگ، دسترسی پیدا کرده است.

یوتیوب در توییتی با اشاره به این اقدام، اعلام نمود ما محتاطانه ادامه ریسک خشونت در دنیای واقعی را ارزیابی کردیم و در عین حال این فرصت را برای رای دهندگان فراهم کردیم تا در آستانه برگزاری انتخابات، به نامزد های ملی بزرگ، دسترسی برابر داشته باشند.

شرکت متا پلتفرمز، حسابهای فیسبوک و اینستاگرام ترامپ را اوایل امسال از تعلیق خارج کرد و حساب توییتر ترامپ نیز نوامبر گذشته توسط ایلان ماسک، مالک جدید این شبکه اجتماعی، آزاد شد.

پلتفرم پخش ویدیو یوتیوب، بعد از اینکه هواداران ترامپ به ساختمان کنگره حمله کردند، فعالیت ترامپ را در سال ۲۰۲۱ به سبب نقض سیاست این پلت فرم در تحریک به خشونت ممنوع کرد.

همزمان با بررسی دفتر دادستان منطقه منهتن برای وارد کردن اتهامات کیفری به ترامپ که رییس جمهور سابق آمریکا و متحدانش می گویند با انگیزه سیاسی صورت می گیرد، ترامپ به حسابهای شبکه اجتماعی که سابق بر این از آنها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ و دوران ریاست جمهوری خود، برای تاختن به رقیبان و ایجاد پایگاه هوادارانش بهره برده بود، دسترسی باردیگر پیدا کرده است.

رئیس جمهور سابق آمریکا هنوز در پلتفرم های متا یا توییتر، پستی ارسال نکرده است. در عوض، از شبکه اجتماعی "تروت سوشال" استفاده می نماید که در اواخر سال ۲۰۲۱ تاسیس کرد و در آنجا حدود پنج میلیون هوادار دارد.

مخالفان بازگشت ترامپ به پیامهای وی در "تروت سوشال" به عنوان شواهدی از این حقیقت اشاره می کنند که او همچنان همان ریسکی را دارد که موجب شد رسانه های اجتماعی مختلف، حسابهای را قبل از این مسدود کنند.

بر اساس گزارش رویترز، روز جمعه برخی از کاربران به بخش اظهارنظرهای آخرین ویدیوی ترامپ در یوتیوب که دوسال قبل ارسال شده بود رفتند. یک کاربر نوشت: می خواستم نخستین کسی باشم که بازگشت شما را خوش آمد می گوید.

منبع:

1402/01/01
02:34:11
5.0 / 5
260
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403