مدیرعامل شركت مخابرات تهران خبر داد

ارائه فیبرنوری به مشترکان تهرانی برمبنای اولویت

ارائه فیبرنوری به مشترکان تهرانی برمبنای اولویت

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، مدیرعامل شرکت مخابرات تهران اظهار داشت: تا سه ماه آتی در نظر داریم روند ارائه فیبر نوری را صورت پیامکی به اطلاع مشترکان برسانیم و اساس ارائه خدمت هم طبق اولویت خواهد بود اما مشترکان طی تماس با مخابرات هم می توانند پیگیری های لازم را دراین زمینه انجام دهند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، علی ملک جعفریان - مدیرعامل شرکت مخابرات تهران - امروز در یک نشست خبری، اظهار داشت: از سال قبل و با دستور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران توسعه فیبر نوری را شروع کردیم؛ در این جهت سازمان فناوری اطلاعات از سال ۱۳۹۶ و برمبنای نیازی که به اتصال سازمان های دولتی به یکدیگر حس شد، مرکز «تبادل اطلاعات» را راه اندازی نمود.
وی ادامه داد: طی چهار سال آینده ۲۶۷۰ میلیارد تومان بودجه برای توسعه فیبر نوری در نظر گرفته ایم که مقرر است بواسطه آن یک میلیون و ۶۳۰ هزار ظرفیت سازی برای فیبر نوری ایجاد نماییم و هم اکنون ۱۷۰ هزار مشترک فیبر نوری در استان تهران وجود دارد.
ملک جعفریان درباره ی نحوه دریافت فیبر نوری در تهران، اظهار داشت: در این جهت ما نرم افزارهایمان را ۹۸ درصد در تهران کامل کرده ایم و مشترکان می توانند برای دریافت بصورت حضوری اقدام نمایند.
وی ادامه داد: همین طور تا سه ماه آتی در نظر داریم که این روند ارائه خدمات فیبرنوری را بصورت پیامکی به اطلاع مشترکان برسانیم. اساس ارائه فیبر نوری بر طبق اولویت است اما اگر مشترکان با مخابرات تماس بگیرند هم می توانند پیگیری های لازم را دراین زمینه انجام دهند.
او درباره ی سرقت کابل تلفن در بعضی منطقه های تهران و گلایه مشترکان اظهار داشت: در حوزه سرقت کابل های تلفن گاهی اتفاق افتاده است تا پنج بار برای حل مشکل مراجعه نموده ایم، خواهشی که دارم این است که مشترکان حتما اعلام کنند اما بصورت کلی راهکارهای امنیتی دراین زمینه اندیشیده شده است.
ملک جعفریان در پاسخ به این پرسش که کدام منطقه های تهران تحت پوشش فیبر نوری قرار گرفته اند تشریح کرد: بیشتر مناطق تحت پوشش قرار گرفته اند و اما نکته مهم این است که باید بررسی کرد که مناطق مورد نظر شامل این فناوری می شوند یا نه. در دوران کرونا بیشتر کارها بصورت دورکاری انجام می شد، هدف ما این است در شهرهایی مانند پرند فیبر نوری را ایجاد نماییم تا شرایط برای ایجاد کسب وکار در چنین مناطقی فراهم گردد.
مدیرعامل شرکت مخابرات تهران در انتهای سخنان خود اظهار داشت: این پروژه برای هر ۱۰۰۰ نفر بصورت متوسط ۶ میلیارد تومان برای مخابرات هزینه دارد. همین طور در خردادماه مقرر است طرح نجما در پاکدشت و صفادشت اجرا شود.1402/02/26
15:11:53
5.0 / 5
400
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403