اهمیت اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو اکو

اهمیت اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو اکو

به گزارش تجهیزات جانبی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: روابط تجاری، بازرگانی، سیاسی و اقتصادی با دیگر کشورها، تاثیرات مستقیمی بر اقتصاد کشورما خواهد گذاشت.


علیرضا شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سومین اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو اکو که میزبانی آن برعهده جمهوری اسلامی ایران است، اظهار داشت: روابط تجاری، تجاری، سیاسی و اقتصادی با دیگر کشورها، تاثیرات مستقیمی بر اقتصاد کشورما خواهد گذاشت.
وی بیان کرد: زمانیکه شرایط کشور در مذاکرات و ارتباطات بین المللی، بهبود پیدا می کند، این مساله ابتدا بر مسائل روانی جامعه و اقتصاد کشور اثر مطلوبی خواهد گذاشت و بنابراین میتوان اظهار داشت که این گونه ارتباطات بین المللی بسیار مهم هستند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: ارتباطات بین المللی سبب می شود که ما روابط تجاری، تجاری و اقتصادی خوبی با دیگر کشورها داشته باشیم و بتوانیم نیازهای کشور را تأمین نماییم.
شهبازی در انتها بیان کرد: اجلاس اکو در اصل، تقویت روابط بین المللی با دیگر کشورهاست و این گونه نشست ها، تأثیر مستقیمی در بهبود اقتصاد کشور خواهد داشت، ما باید درمورد مسائل درون و بیرون کشور، با احساس مسئولیت بیشتری عمل نماییم تا شاهد رفع مشکلات اقتصادی کشورمان باشیم.
منبع:

1402/04/21
20:31:54
5.0 / 5
311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403