تعداد کاربران تردز نصف شد

تعداد کاربران تردز نصف شد

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت ˮمتا پلتفرمˮ اعلام نمود پلت فرم شبکه اجتماعی جدید ˮتردزˮ، بیشتر از نیمی از کاربران خویش را از دست داده است.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، "تردز" در پنج روز نخست راه اندازی، بیشتر از ۱۰۰ میلیون کاربر جذب کرده و به "قاتل توییتر" معروف شده بود اما حالا زاکربرگ اذعان کرده که تعداد کاربران این شبکه اجتماعی، بیشتر از نیمی کاهش پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: اگر شما بیشتر از ۱۰۰ میلیون کاربر عضو داشته باشید، اگر همه آنها یا حتی نصف آنها بمانند، فوق العاده خواهد بود.

مارک زاکربرگ که این اظهارات را در تماس با کارمندانش داشت، وضعیت مذکور را عادی توصیف کرد و اظهار داشت: انتظار دارد حفظ کاربر با افزوده شدن خصوصیات جدید به این اپلیکیشن، بهبود پیدا کند.

"تردز" به علت کارکرد محدودی که در شروع راه اندازی داشت، مورد انتقاد قرار گرفته است. شرکت متا از آن زمان، خصوصیات جدیدی مانند فیدهای "دنبال کننده" و "برای شما" را اضافه کرده و امکان ترجمه پستها به زبان های مختلف تقویت شده است.

کریس کاکس، مدیر محصول ارشد متا به کارکنان این شرکت گفته است: متا حالا به افزودن ویژگیهایی متمرکز شده تا کاربران را در این پلت فرم حفظ کند. یکی از مثال هایی که او زده است، اطمینان از مشاهده تردزهای مهم توسط کاربران در اپلیکیشن اینستاگرام بوده است. این دو پلتفرم، ارتباط نزدیکی با هم دارند و کاربران برای عضویت در "تردز"، باید در ابتدا یک حساب اینستاگرام داشته باشند.

مارک زاکربرگ کارمندانش را در جریان فعالیت های پیرامون دنیای حقیقت مجازی (متاورس) هم گذاشت و اظهار داشت: کار روی فناوری حقیقت مجازی و حقیقت افزوده که اساس متاورس را تشکیل می دهد، خیلی جلوتر از برنامه نیست اما پیش می رود و انتظار ندارد متاورس تا یک دهه آینده، فراگیر شود.

این پیشبینی ها، نگرانی ها از اینکه شرکت متا، وقت و هزینه زیادی روی متاورس گذاشته است را تشدید می کند. واحد "رئالیتی لَبز" این شرکت که مسئول محصولات هدست های حقیقت افزوده و محصولات دیگر است، میلیاردها دلار ضرردهی داشته است.

اما شرکت متا در مجموع، عملکرد مالی مثبتی داشته و سود ۷.۷۹ میلیارد دلار را برای سه ماهه دوم گزارش کرده است.

بر اساس گزارش شبکه خبری بی بی سی، مارک زاکربرگ همینطور در رابطه با پیشنهاد مبارزه در قفس با ایلان ماسک هم صحبت کرد و گفت مطمئن نیست چنین اتفاقی روی دهد. این دو نفر در ژوئن گفته بودند برای مبارزه در قفس مشتاق هستند و حتی لاس وگاس را بعنوان مکان احتمالی این مبارزه، پیشنهاد کرده بودند.

منبع:

1402/05/08
10:38:41
5.0 / 5
274
تگهای خبر: شركت , فناوری , محصولات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403