فراخوان فناوری برای زنان، زنان برای فناوری

فراخوان فناوری برای زنان، زنان برای فناوری

به گزارش تجهیزات جانبی، فراخوان «فناوری برای زنان، زنان برای فناوری» با هدف شناسایی فناوری های در رابطه با حیطه زنان و بهره گیری از ابزارهای حمایتی و توانمندسازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنانی ریاست جمهوری در جهت توسعه این فناوری ها منتشر گردید.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، کانون مدیریت دارایی های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری طی فراخوانی از عموم فناوران دعوت کرده که اختراعات، طرح های صنعتی یا فناوری های توسعه داده خود با گروه مخاطب زنان یا دارای عمده کاربران زن عرضه کنند.
محورهای این فراخوان، بیماری های در رابطه با زنان، حاملگی و زایمان، کودک، زنان در محیط حرفه ای، بهداشت عمومی، آرایشی و بهداشتی و همینطور حوزه های عمومی و دیگر موارد را شامل می شود.
به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، فناوران ابتدا در پایگاه دارکوب و سپس در قسمت رویداد فناوری برای زنان، زنان برای فناوری ثبت نام کنند. اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه برگزاری و حمایت ها از راه وبسایت کانون، وبسایت رویداد و یا شماره تلفن 02166439487 قابل دسترسی است.

1402/10/08
18:54:54
5.0 / 5
339
تگهای خبر: ابزار , سایت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403