اعلام آخرین مهلت پشتیبانی از طرح های فناورانه حوزه توسعه فناوری های تجهیزات رادیویی نسل جدید

اعلام آخرین مهلت پشتیبانی از طرح های فناورانه حوزه توسعه فناوری های تجهیزات رادیویی نسل جدید

تجهیزات جانبی: مهلت تمدید شده فراخوان پشتیبانی از طرح های فناورانه در عرصه توسعه فناوری های تجهیزات رادیویی نسل جدید (ترنج) 31 فروردین پایان می یابد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، توافق نامه فراخوان «حمایت از طرح های فناورانه در عرصه توسعه فناوری های تجهیزات رادیویی نسل جدید (ترنج)» در حاشیه نمایشگاه تلکام ۱۴۰۲ با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور و دکتر شقایق حق جوی جوانمرد، رییس مرکز توسعه فناوری‎ های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری صورت گرفته و به امضاء رسید.

بر طبق این توافق نامه، قرار شد تا «ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات»، «معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» و یکی از شرکتها (هر طرف ۱۰ میلیارد تومان) به ارزش ۳۰ میلیارد تومان از توسعه فناوری تجهیزات رادیویی نسل جدید حمایت کنند.

هدف از این فراخوان پشتیبانی از نیازهای فناورانه و گسترش زیرساخت های فناوری تجهیزات رادیویی در کسب و کارهای مرتبط و نوظهور است و مخاطبین این طرح را هسته های نوپا و شرکت های فناور دانش بنیان می سازند.

محورهای حمایتی این فراخوان شامل موضوعات «استفاده از فناوری RFSOC جهت طراحی و ساخت AAU در محدوده موج میلیمتری»، «طراحی و ساخت POWER AMPLIFIER برای AAU در محدوده موج میلیمتری»، «طراحی و ساخت سیستم شکل دهی پرتو (BEAMFORMING) در محدوده موج میلیمتری»، «طراحی و ساخت فیلتر موج میلیمتری در باند فرکانسی ۲۸ گیگاهرتز» و «توسعه و پیاده سازی BBU با تکنولوژی ASIC در محدوده فرکانسی موج میلیمتری برای تجهیزات نسل پنجم» است.

منبع:

1403/01/14
08:40:23
5.0 / 5
113
تگهای خبر: تكنولوژی , سیستم , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403