رییس كمیسیون كشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران:

رزم حسینی از حمایت بخش خصوصی برخوردارست

رزم حسینی از حمایت بخش خصوصی برخوردارست

به گزارش تجهیزات جانبی رئیس كمیسیون كشاورزی و صنایع وابسته اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران اظهار داشت: وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت از حمایت بخش خصوصی برخوردارست و معتقدم كه دولت بهترین گزینه را برای تصدی این وزارتخانه انتخاب نمود.


علی شریعتی مقدم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، درباره معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: دولت بهترین گزینه را برای وزارت صمت به مجلس پیشنهاد کرد چونکه آقای رزم حسینی در دوران تصدی استانداری خراسان رضوی، توجه ویژه ای به رفع مشکلات بخش خصوصی داشت.
رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع وابسته اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اضافه کرد: مدل اقتصادی آقای رزم حسینی با عنوان الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در دو استان کرمان و خراسان رضوی تجربه شده و به خوبی توانسته است، ضمن ایجاد چرخه هم افزا بین حوزه های حاکمیتی مردمی، توانمندی های بخش خصوصی را هم به کار گیرد که بسیار نتیجه بخش بوده است.
وی با اعلان اینکه آقای رزم حسینی بواسطه اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی مورد توجه مقام معظم رهبری هستند، اشاره کرد: تصور می کنم وزیر پیشنهادی صمت، بهترین گزینه برای بخش خصوصی به شمار می‎رود و احساس می کنم که مجلس شورای اسلامی رای بالایی به گزینه پیشنهادی خواهد داد.منبع:

1399/07/03
22:17:11
5.0 / 5
1004
تگهای خبر: تجربه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403