ادامه دوركاری كارمندان اپل تا اواسط سال آینده

ادامه دوركاری كارمندان اپل تا اواسط سال آینده

به گزارش تجهیزات جانبی مدیرعامل شرکت اپل در جریان دیدار مجازی با کارمندان این شرکت اعلام نمود به نظر می آید که اغلب تیمها قبل از ژوئن سال ۲۰۲۱ به سرکار برنخواهند گشت.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، غول فناوری اپل معمولا یک فرهنگ متمرکز به دفتر کار داشته است اما تیم کوک، مدیرعامل اپل تصریح کرد که موفقیت سال جاری این شرکت در جریان قرنطینه پاندمی ویروس کرونا امکان دارد انعطاف پذیری بیشتری را برای دورکاری در آینده امکان پذیر کند.

با این حال مدیرعامل اپل همچنان تمایل دارد که کارمندان این شرکت در نهایت به سرکار برگردند.

وی اظهار داشت: هیچ جایگزینی برای همکاری رو در رو وجود ندارد اما ما یاد گرفتیم چگونه می توانیم کارمان را خارج از دفتر بدون قربانی کردن بهره وری یا نتایج انجام دهیم. تمامی این آموخته ها اهمیت دارند و زمانی که پاندمی را پشت سر بگذاریم، تمامی موارد عالی در مورد اپل را حفظ خواهیم کرد و بهترین تغییراتی که سال جاری داشته ایم را در آن خواهیم گنجاند.

کوک اعلام نمود به علت چالش هایی که در ماه های اخیر وجود داشته، اپل به کارمندانش در خیلی از مناطق یک روز تعطیلی با حقوق اضافی خواهد داد که برای چهارم ژانویه برنامه ریزی شده است. گوگل هم به تازگی به کارمندانش یک روز تعطیلی اضافی با حقوق داده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مدیرعامل اپل همینطور اعلام نمود: برنامه کمک کارمندان قوی ترین سال را تابحال داشته است و از زمان آغاز این برنامه، بیشتر از ۵۹۱ میلیون دلار کمک به خیریه ها داده شده و کارمندان بیشتر از ۱.۶ میلیون ساعت خدمت داوطلبانه داشته اند. این شرکت پنج میلیون دلار دیگر کمک برای کمک به کسانی که از کووید ۱۹ صدمه دیده اند، فراهم می آورد.
1399/09/21
22:34:37
5.0 / 5
1121
تگهای خبر: شركت , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403