تلفن های بی سیم غیرمجاز توقیف می شوند

تلفن های بی سیم غیرمجاز توقیف می شوند

به گزارش تجهیزات جانبی رگولاتوری با شناسایی منابع تداخل ایجادشده روی شبكه های اپراتوری از تلفن های بی سیم غیرمجاز كه به صورت غیرقانونی وارد بازار شده، برای پیشگیری از وقوع تداخل رادیویی، اعلام نموده كه لازم است از استفاده و عرضه تلفن های بی سیم فاقد گواهی تائید نمونه و غیرمجاز خودداری شود.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بعنوان متولی مدیریت فضای فرکانسی کشور و پل ارتباطی بین مردم و اپراتورهای فعال در حوزه ICT، برای پیشگیری از وقوع تداخل رادیویی بر ارتباطات رادیویی و مرتفع ساختن مشکلات درصورت وقوع، اطلاعیه ای درباره توقف استفاده و عرضه تلفن های بی سیم فاقد گواهی تائید نمونه و غیرمجاز همچون تلفن های بی سیم خانگی با فناوری DECT6 منتشر نموده است.
با عنایت به بررسی های صورت گرفته برای شناسایی منابع تداخل ایجادشده روی شبکه های اپراتوری که شبانه روز در حال تأمین ارتباطات مردم هستند، اخیراً تداخل های ناشی از تلفن های بی سیم غیرمجاز با فناوری DECT6 شناسایی شده که به صورت غیرقانونی وارد بازار شده و به صورت قابل توجهی مورد استفاده قرار گرفته است.
ازاین رو ضروریست عرضه کنندگان و فروشندگان تلفن های بی سیم پیش از مبادرت به خرید انبوه تلفن های بی سیم تجهیزات و فروش متعاقب آن، مقررات مربوط را به دقت مطالعه کرده و اقلامی که مشخصات فنی آن با مقررات تطابق کامل داشته و به تائید رسیده است را عرضه کنند.
برپایه این اطلاعیه درصورت شناسایی تلفن های بی سیم غیرمجاز، ماموران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی موظف به توقیف آن هستند. ازاین رو به منظور پیشگیری از وارد شدن خسارت، ضروریست از به کارگیری و عرضه هر نوع مارک و مدل تلفن های بی سیم خانگی با فناوری DECT6 خودداری شود.1399/03/11
13:42:11
5.0 / 5
1864
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403