وزیر ورزش:

واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس در انتظار تصمیم سازمان خصوصی سازی است

واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس در انتظار تصمیم سازمان خصوصی سازی است

به گزارش تجهیزات جانبی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: بررسی پرونده تیم های استقلال و پرسپولیس برای حضور در بورس به پایان رسیده و واگذاری سهام سرخ آبی ها در انتظار تصمیم سازمان خصوصی سازی است.


مسعود سلطانی فر روز جمعه در حاشیه افتتاح سالن ورزشی چند منظوره صدرا شهرستان بندرگز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: مستندسازی و گزارشات مالی، برگزاری مجامع و حسابرسی، مستندسازی اموال و املاک ۲ باشگاه به پایان رسیده و تمامی مدارک و گزارشات در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته است.
وی افزود: سازمان خصوصی سازی بعنوان متولی بازار سهام با سازمان بورس و فرابورس در حال بررسی نهایی مبحث هستند تا در بهترین شرایط استقلال و پرسپولیس را وارد بازار سرمایه کنند.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه به افزایش بهره مندی مردم ایران از اماکن ورزشی در دوره فعالیت دولت تدبیر و امید اشاره نمود و اظهار داشت: سرانه ورزشی کشور با احتساب اماکن ورزشی خصوصی، اماکن ورزشی دستگاههای دولتی مختلف و سالن های تحت نظر وزارت ورزش و جوانان طی مدت هفت سال قبل سه برابر شد.
سلطانی فر اضافه کرد: در ابتدای دولت یازدهم سرانه ورزشی هر ایرانی حدود نیم متر بود که این رقم هم اکنون به ۱.۵ متر افزایش یافته است.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی هم دیماه سال جاری درباره زمان واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، در فرابورس اظهار داشته بود: علت اعلام نکردن برای تعیین زمان ارائه سهام دو باشگاه به بورس، فراهم شدن اطمینان خاطر به خریداران و سهامداران در بورس است.
دژپسند خاطرنشان کرد: وزارت اموراقتصادی و دارایی باید اطمینان حاصل کند که منافع دو باشگاه و سهامداران در عرضه اولیه به بورس حفظ خواهد شد.
وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه باید قیمت گذاری دو باشگاه به صورت کامل و شفاف و اموال و دارایی های آنها هم مشخص شود، افزوده بود: علل تأخیر چندساله بورسی نشدن دو باشگاه دولتی استقلال و پرسپولیس دقت در تشریفات قانونی وادارای اموال و دارایی های دو باشگاه بوده است.
گفتنی است دیدار با استاندار گلستان و تماشای رقابت اسب ها در هفته دوازدهم کورس گنبد از دیگر برنامه های سفر امروز وزیر ورزش و جوانان به گلستان است.
شهرستان ساحلی بندرگز در غرب استان گلستان قرار دارد.



منبع:

1399/11/24
18:35:13
0.0 / 5
497
تگهای خبر: قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403