پالایش نفت بندرعباس رتبه نخست فروش شركتهای گروه نفتی را به دست آورد

پالایش نفت بندرعباس رتبه نخست فروش شركتهای گروه نفتی را به دست آورد

به گزارش تجهیزات جانبی ایرنا- شرکت پالایش نفت بندرعباس رتبه نخست فروش شرکتهای گروه نفتی و رتبه دوم شاخص فروش و عنوان شرکت پیشرو بیست و سومین همایش ملی شرکتهای برتر اقتصاد ایران معروف به IMI-۱۰۰ را به دست آورد.


مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس عصرچهارشنبه به رسانه ها اعلام نمود: در این رتبه بندی که طبق گزارش مالی سال ۱۳۹۸ شرکتها صورت گرفت، ۵۰۰ شرکت برتر مورد تجزیه و تحلیل مالی و اقتصادی قرار گرفتند که بر این اساس شرکت پالایش نفت بندرعباس رتبه اول فروش گروه شرکتهای نفتی و همینطور رتبه دوم شاخص فروش شرکتهای برتر ایران را به دست آورد.
هاشم نامور اضافه کرد: در این همایش از بین شرکتهای برتر ده شرکت بعنوان شرکت پیشرو بر مبنای ارزیابی روند رشد در ۴ سال گذشته عرضه شدند که شرکت پالایش نفت بندرعباس هم بر مبنای ارزیابی و بررسی شاخصهای اقتصادی موفق به دریافت عنوان شرکت پیشرو شد.
وی اظهار داشت: با تلاشهای کارکنان این شرکت برای تولید مستمر و بدون وقفه و با انجام نظارت و راهبری مناسب واحدهای عملیاتی، این شرکت رتبه های برتر اقتصادی را به دست آورد.
به قول مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، شرکت هایی که در میان ۵۰۰ شرکت برتر قرار گرفتند بنگاه های بزرگ اقتصادی کشور هستند که با عنایت به عوامل اقتصادی مانند اشتغال زایی، ایجاد ارزش افزوده و در نتیجه افزایش تولید تاثیرگذاری بالایی بر اقتصاد کشور دارند.


1399/11/30
12:05:53
0.0 / 5
503
تگهای خبر: شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403