مدیرعامل جدید شركت شهرك های صنعتی مازندران ارائه شد

مدیرعامل جدید شركت شهرك های صنعتی مازندران ارائه شد

به گزارش تجهیزات جانبی ˮ یاسر امینیˮ امروز یکشنبه طی مراسمی بعنوان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران انتخاب شد و توسط معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ارائه شد.


امینی که پیش از این معاون توسعه و پشتیبانی منابع انسانی شرکت شهرک های صنعتی مازندران بوده است با حکم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بعنوان مدیرعامل جدید این شرکت در استان انتخاب شد.
طی مراسم امروز از سید مصطفی موسوی که از اسفند سال 92 بعنوان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مازندران معارفه شده بود تقدیر گردید.
همزمان با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ تا به امروز تعداد ۸۷۱ طرح عمرانی با سرمایه گذاری یکهزار و ۲۱۴ میلیارد ریال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اجرایی شده است.
بنابر این گزارش طی مدت خدمت دولت های یازدهم و دوازدهم شرکت شهرک های صنعتی استان مازندران با ۹۰۱ سرمایه گذار قرارداد منعقد کرده است که ۴۴۲ واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۱۶ هزار و ۲۵۷ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۹ هزار و ۳۴۶ نفر به بهره برداری رسید.
مازندران ۳۹ شهرک و ناحیه صنعتی به وصعت یکهزار و ۹۲۳ هکتار دارد. میانگین زمین هر شهرک صنعتی در این استان ۵۰ هکتار است که اغلب آن در مناطق مرکزی و شرق استان قرار دارند.منبع:

1399/12/17
13:40:45
0.0 / 5
528
تگهای خبر: شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403