آمادگی مناطق نفت خیز جنوب برای افزایش تولید نفت

آمادگی مناطق نفت خیز جنوب برای افزایش تولید نفت

تجهیزات جانبی: ‫مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از آمادگی این شرکت برای افزایش تولید نفت تا رقمی فراتر از مقدار تولید قبل از تحریم ها در سال 1397 آگاهی داد. ‬


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، «احمد محمدی» اظهار داشت: با تحقق برنامه های طراحی شده در دو سال اخیر و ایجاد ظرفیت تولید که با تلاش کارکنان و متخصصان فنی و عملیاتی در ستاد و شرکت های بهره برداری تابع انجام شد، این شرکت آماده برگشت به تولید در سطحی فراتر از مقدار تولید قبل از تحریم ها در سال ۱۳۹۷ شده است.
وی با اشاره به نام گذاری امسال به نام «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» اضافه کرد: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برمبنای رسالت ذاتی خود و بمنظور تحقق نامگذاری سال ۱۴۰۰، با برنامه ریزی و پیش بینی منابع لازم برای تحقق برنامه تولید امسال که در آن روند افزایشی مستمر پیش بینی شده، توان تولید خودرا افزایش داده و البته تحقق چنین هدف بزرگی، مستلزم تامین خدمات، پشتیبانی و رفع موانع تولید است.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اعلان اینکه مناطق نفت خیز جنوب با توان تولید روزانه بیش از ۳ میلیون بشکه نفت، توانایی تامین ۸۰ درصد نفت تولیدی کشور را دارد، اظهار نمود: برنامه عملیاتی افزایش تولید در همه بخش های عملیاتی و پنج شرکت بهره بردار کارون، مارون، آغاجاری، گچساران و مسجدسلیمان ابلاغ گردیده و در حال انجام می باشد و به محض برطرف شدن تحریم ها و فراهم شدن زمینه افزایش صادرات نفت، افزایش تولید محقق می شود.
محمدی اشاره کرد: از ملزومات تحقق برنامه افزایش تولید، انجام بموقع برنامه دکل لاین سال ۱۴۰۰، اقدام های انگیزشی روی چاه ها، تعمیر خطوط لوله، اجرای برنامه های طرح نگهداشت و افزایش تولید که قابلیت تولید سریع را دارند و افزایش ظرفیت فرآورشی نفت نمکی با به کارگیری نمک زدایی های پیش ساخته است.
وی اظهار داشت: در زمان کاهش تکلیفی تولید، وضع چاه ها، مخازن و تأسیسات مناطق نفت خیز جنوب مستمر پایش می شود و تمهیدات ضروری برای حفظ و افزایش ظرفیت تولید اتخاذ شده است.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اشاره کرد: همسو با این اقدام ها، کارهای در رابطه با بازرسی فنی، ایمن سازی تأسیسات و رعایت مقررات بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ اس ئی) بمنظور افزایش تولید در شرایطی ایمن استمرار دارد.منبع:

1400/02/06
22:13:10
5.0 / 5
734
تگهای خبر: خدمات , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403