توضیح وزیر ارتباطات درباره عرضه اینترنت مجانی به كاندیداهای ریاست جمهوری

توضیح وزیر ارتباطات درباره عرضه اینترنت مجانی به كاندیداهای ریاست جمهوری

به گزارش تجهیزات جانبی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می گوید عرضه اینترنت مجانی به کاندیداهای ریاست جمهوری به معنای تخصیص بسته اینترنت مجانی مصرفی نیست بلکه منظور فراهم کردن امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی است.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خانه ملت، محمدجواد آذری جهرمی بعد از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار داشت: در جلسه امروز گزارشی از میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات عرضه و آخرین وضعیت تشریح شد و در نهایت مقرر شد بعنوان وظایف نظارتی مجلس، کمیته ای از نمایندگان از پیشرفت پروژه های این زمینه بازدید کنند و مجدد بعد از گذشت ۲ هفته آینده، جلسه ای در این حوزه داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم بعضی از موانع موجود در این حوزه با همراهی مجلس برطرف شود، اضافه کرد: اخبار خوبی در حوزه توسعه روستایی و فضایی در هفته های آینده منتشر می شود.
وزیر کابینه دوازدهم درباره انتشار برخی خبرها در خصوص عرضه اینترنت مجانی به کاندیداهای ریاست جمهوری، توضیح داد: در ایام گذشته پیامک های بسیاری در خصوص این که اگر می دانستیم به کاندیداها اینترنت مجانی داده می شود، نام نویسی می کردیم برای من ارسال شده است اما باید به این نکته دقت کرد که تخصیص اینترنت مجانی به کاندیداهای ریاست جمهوری به معنای عرضه بسته اینترنت مجانی مصرفی نیست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: منظور عرضه بسته امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی شامل ارتباط ویژه با مخاطبان در شبکه های اجتماعی داخلی، تسهیلات ارتباطی، خدمات صوت و تصویر فراگیر و.. است که به کاندیدهای تائید صلاحیت شده شورای نگهبان اختصاص پیدا می کند تا تمام کاندیداهای تاییدشده شورای نگهبان بتوانند در انتشار کرونا در فضایی عادلانه از ظرفیت های کمپین های فضای مجازی برای تشریح برنامه های خود استفاده کنند.1400/02/28
14:01:39
5.0 / 5
788
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1402