وزیر جهاد كشاورزی:

امنیت غذایی كشور با تلاشگران عرصه كشاورزی تامین می شود

امنیت غذایی كشور با تلاشگران عرصه كشاورزی تامین می شود

به گزارش تجهیزات جانبی وزیر جهاد کشاورزی اعلام نمود: هفته جهاد کشاورزی یادآور مجاهدت و جان فشانی عزیزانی است که در سنوات گذشته باحضور درعرصه تولید، دردفاع از کیان ایران سرافراز از جان و مال خودگذشتند و با ثبت واژه سنگرسازان بی سنگر، امنیت غذایی کشور را تامین کردند.


به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، «کاظم خاوازی» در پیام خود آورده است: هفته جهاد کشاورزی ۲۱ تا ۲۷ خرداد ماه یادآور مجاهدت و جان فشانی عزیزانی است که در سنوات گذشته علاوه بر حضور در حوزه تولید، در دفاع از کیان ایران سرافراز از جان و مال خود گذشتند و واژه سنگرسازان بی سنگر را برای خود ثبت کردند و امروز جانشینان شایسته آن خوبان با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و حضور در میدان تولید، امنیت غذایی کشور را تامین می کنند.
در متن این پیام آمده است: تاکید بر نقش کشاورزی در اقتصاد کشور از آرمان ها و انگیزه های بنیادین انقلاب اسلامی و برخاسته از اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و از آرمان های انقلاب بوده و سیاستگذاران و برنامه ریزان کشور را به تمرکز، پشتیبانی و حمایت بیشتر از کشاورزی و اقشار مختلف خصوصاً در جامعه روستایی وا داشته است.
وی در ادامه تاکید کرده که چه زیبا و دلنشین است آن هنگام که کشاورز پُرتلاش، با افتخار به حاصل دسترنج خود می نگرد و خاضعانه بواسطه تولید محصولی برای عزت و سربلندی و تامین امنیت غذایی کشور، شکر خداوند روزی رسان مهربان را به جا می آورد.
خاوازی افزوده که خداوند را شاکریم در سالی که گذشت با کمک دست اندرکاران و همکاران عزیز، بخش کشاورزی توانست در زمینه های متنوع کاری خود و متناسب با جایگاه نقش اول در چشم انداز توسعه همگام با اجرای سیاست ها و برنامه های پیشنهادی مصوب، گام های اساسی و مهمی را در جهت رشد تولید و امنیت غذایی و همین طور پشتیبانی از توسعه پایدار مشاغل در مناطق روستایی و عشایری بردارد.
به گفته وزیر جهاد کشاورزی، تاسیس نهاد جهاد سازندگی به فرمان امام راحل در ۲۷ خردادماه ۱۳۵۸و هفته جهاد کشاورزی (۲۱ الی ۲۷ خرداد ماه) یادآور مجاهدت و جان فشانی عزیزانی است که در سنوات گذشته علاوه بر حضور در حوزه تولید، در دفاع از کیان ایران سرافراز از جان و مال خود گذشتند و واژه سنگرسازان بی سنگر را برای خود ثبت کردند و امروز جانشینان شایسته آن خوبان با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و حضور در میدان تولید، امنیت غذایی کشور را تامین می نمایند.
وی در ادامه تاکید کرده که اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک هفته جهاد کشاورزی، این ایام فرخنده را به تمامی کشاورزان نستوه و فداکار، تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی، تولیدکنندگان، بهره برداران، سربازان میدان کار و تلاش و سازندگی، کارشناسان و متخصصان بخش کشاورزی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
خاوازی افزود: امید است با تأسی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و در امتداد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت خدمت رسانی به مردم، افزایش تولید تا مرحله خوداتکایی محصولات کشاورزی و اجرائی شدن برنامه ها در این بخش، تلاش بیش از پیش داشته باشیم.
وی اضافه کرد: در آخر از کلیه همکارانم که با حفظ ارزش های دینی، وجدان کاری، انضباط اداری و مهارت و تخصص خود، ما را در پیمودن این مسیر یاری کرده اند؛ تشکر و قدردانی می کنم و از درگاه ایزد منان عزت و سلامت، تداوم حضور مؤثر همه عزیزان را در جهت دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.
منبع:

1400/03/22
21:49:02
5.0 / 5
644
تگهای خبر: محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403