برق ۵۷ دستگاه و نهاد پرمصرف قطع شد

برق ۵۷ دستگاه و نهاد پرمصرف قطع شد

به گزارش تجهیزات جانبی همزمان با افزایش دمای هوا و با هدف پیشگیری از بروز خاموشی برق ۵۷ اداره پر مصرف تهران امروز قطع شد.


به گزارش روز یکشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، توانیر در اطلاعیه ای از مردم درخواست نمود تا ضمن اعمال مدیریت مصرف برق نسبت به کاهش مصارف خود اقدام نمایند تا مشمول قطع برق نشوند.
در همین رابطه پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو هم اعلام نمود: برق ۵۷ دستگاه و نهاد ملی در تهران قطع شد.
«حسین صبوری» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از ساختمان های متعلق به سازمان تأمین اجتماعی، سازمان شهرداری های کشور، سازمان میراث فرهنگی، شرکت پتروشیمی اراک، بانک ملت، بانک کشاورزی و شرکت ملی نفتکش ایران بعنوان بعضی از اداره هایی که امروز مشمول قطع برق شده اند نام برد.
وی اضافه کرد: از آن جا که بر مبنای پیشبینی های سازمان هواشناسی طی روزهای آتی، انتظار افزایش بیشتر دمای هوا را داریم ضروریست همه مشترکان، حداکثر صرفه جویی ممکن را در مصرف برق به عمل آورند.
این مقام مسوول همینطور با بیان اینکه در ادامه برخورد با اداره های پرمصرف، امروز هم برق ۵۷ دستگاه اجرایی در تهران قطع شد اظهار داشت: مهم ترین کمکی که مشترکان بخش خانگی می توانند به ما در تأمین برق کنند خودداری از استفاده همزمان از وسایل برقی پرمصرف بخصوص در ساعت ۱۲ تا ۱۸ است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همینطور از اداره ها و صنایعی که همکاری مناسبی در مدیریت مصرف برق دارند قدردانی کرد و اظهار داشت: گزارش عملکرد ادره هادر حوزه مدیریت مصرف برق به شکل هفتگی، تهیه و به استانداری تهران ارسال می شود.
صبوری در همین راستا از اداره ها و دستگاههای اجرایی پایتخت خواست تا برای پیشگیری از بروز خاموشی احتمالی بخصوص در بخش خانگی شهر تهران، اجرای مصوبه هیات وزیران در مورد مدیریت مصرف برق را جدی بگیرند.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، روند رو به افزایش دمای هوای کشور این روزها همچنان تداوم یافته که پیامد آن وارد مدار شدن تعداد بیشتری از وسایل سرمایشی است که از عوامل اصلی افزایش مصرف برق به حساب می آید.
بنا به گزارش تازه ای که شرکت مدیریت شبکه برق ایران منتشر کرد: در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه روز گذشته در حالی میزان مصرف از مرز ۵۹ هزار مگاوات عبور کرد که این میزان در روز قبل از آن یعنی جمعه (۲۸ خردادماه) ۵۳ هزار و ۶۸۲ مگاوات بود که رشد ۶ هزار و ۲۴۱ مگاواتی را نشان داده است.


1400/03/30
17:47:38
5.0 / 5
457
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403