وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

نمی توان از تحولات بزرگ رخ داده در زیرساخت های فضای مجازی چشم پوشی کرد

نمی توان از تحولات بزرگ رخ داده در زیرساخت های فضای مجازی چشم پوشی کرد

به گزارش تجهیزات جانبی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: در زمینه زیرساخت های فضای مجازی تحولات بزرگی رخ داده که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا، «محمدجواد آذری جهرمی» در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اضافه کرد: حضور در دولت، فرصت بزرگی بود که برای من به وجود آمد. این فرصت برای ما، تلخی ها و شیرینی هایی داشت که با شادی و ناراحتی مردم همراه بود.
وزیر ارتباطات اشاره کرد: فرصت چهار ساله ای که پیش آمد را غنیمت شمردیم و از نخستین ثانیه های شروع به کار تا زمانی که وزرای کابینه بعدی رای اعتماد بگیرند مسئولیت بر عهده ما است و تا ساعت آخر باید با دقت آنرا انجام دهیم.
آذری جهرمی اشاره کرد: برای ما افتخاری بود در شرایطی که ویروس کرونا تمام دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده و مشکلات زیادی به وجود آورده بود، فضای مجازی توانست با زیرساخت هایی که فراهم شده بود کورسوی امیدی برای اساتید، دانشجویان، مدافعین سلامت و خیلی از اشخاص دیگر به وجود آورد تا بتوان با بهره گیری از آن، خلاهای ناشی از فراگیری کرونا را پر کرد.
وزیر ارتباطات دولت دوازدهم اشاره کرد: برخی به مسائل فضای مجازی ایراداتی می گیرند، امیدواریم این ایرادات در دولت بعدی مرتفع شوند اما نمی توان از تحولات بزرگی که در این عرصه رخ داد چشم پوشی کرد.منبع:

1400/05/10
12:55:51
5.0 / 5
573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1402