گوگل در روسیه جریمه شد

گوگل در روسیه جریمه شد

به گزارش تجهیزات جانبی دادگاهی در مسکو شرکت گوگل را به علت نقض مقررات روسیه در مورد محتوای ممنوع، جمعا ۱۴ میلیون روبل (۱۹۰ هزار و ۳۹۸ دلار) جریمه کرد.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، روسیه به صورت مرتب غولهای شبکه اجتماعی را به علت عدم حذف محتوای ممنوع جریمه کرده و به دنبال وادار کردن شرکتهای فناوری خارجی برای تاسیس دفتر در این کشور است.

دادگاه منطقه تاگانسکی مسکو اعلام نمود گوگل پنج جریمه شامل چهار میلیون روبل، ۱.۵ میلیون روبل، پنج میلیون روبل، ۱.۵ میلیون روبل و دو میلیون روبل دریافت کرده است.

سخنگوی گوگل دو جریمه اول را تایید نمود اما توضیحات بیشتری نداد.

روسیه گوگل را در یک سال قبل به علل مختلف از عدم حذف محتوایی که غیرقانونی شناخته شده تا کوتاهی در بومی سازی اطلاعات کاربران به دفعات مبالغ اندکی جریمه کرده است.

گوگل همینطور با حکم یک دادگاه ملزم شده است حساب یوتیوب شبکه تلویزیونی زارگراد -متعلق به کنستانتین مالوفیف که تحت تحریمهای آمریکا آمریکا و اتحادیه اروپا قرار دارد - را رفع مسدودیت کند.

بر اساس گزارش رویترز، دادگاه تجدیدنظر مقرر است ۲۰ سپتامبر برگزار گردد. شبکه تلویزیون زارگراد دوشنبه هفته جاری اعلام نمود مذاکرات با گوگل را که مالک یوتیوب است، رها کرده است و این شرکت آمریکایی را به کش دادن مذاکرات متهم کرد.

منبع:

1400/05/28
13:45:37
5.0 / 5
172
تگهای خبر: شركت , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1400