پروژه های هفته دولت در آزادشهر و رامیان ۵۶۵ شغل به وجود می آورد

پروژه های هفته دولت در آزادشهر و رامیان ۵۶۵ شغل به وجود می آورد

تجهیزات جانبی: فرمانداران آزادشهر و رامیان در شرق استان گلستان گفتند که با شروع به کار یا شروع عملیات اجرائی 221 پروژه عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا در این 2 شهرستان طی هفته دولت امسال (2 تا هشت شهریور) برای 565 نفر از جوانان منطقه فرصت شغلی ایجاد می شود.


فرمانداران آزادشهر و رامیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشتند که برای عملیات اجرائی پروژه های عمرانی، تولیدی و اقتصادی هفته دولت این ۲ شهرستان که ۱۹۳ پروژه آن افتتاحی و ۲۸ پروژه دیگر آن شروع عملیات اجرائیست در مجموع ۲ هزار و ۹۹۵ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده و یا خواهد شد.
فرماندار آزادشهر مجموع اعتبار پروژه های هفته دولت این شهرستان را ۲ هزار و ۱۵۵ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال اعلام نمود و اظهار داشت: ۶۳ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا در این هفته به بهره برداری می رسد و عملیات اجرائی هشت پروژه دیگر نیز شروع خواهد شد.
حمیدرضا ملک حسینی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اضافه کرد: برای ۴۸ پروژه عمرانی آزادشهر مبلغ ۸۳۱ میلیارد و ۹۱۰ میلیون ریال و برای ۲۳ طرح اقتصادی و اشتغالزای آن نیز هزار و ۳۲۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال از محل منابع ملی، استانی و شهرستانی هزینه و یا توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.
به گفته وی، با شروع به کار پروژه های اقتصادی و اشتغالزا هفته دولت آزادشهر برای ۴۵۲ نفر از جوانان این شهرستان فرصت شغلی ایجاد می شود.
فرماندار آزادشهر، کارخانه تولید پودر محصولات لبنی صباح با سرمایه گذاری ۱۸۲ میلیاردریال و اشتغالزایی برای ۱۰۰ نفر و کارخانه فرآوری زیتون با سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از شاخص ترین پروژه های افتتاحی حوزه اقتصادی این شهرستان برشمرد.
ملک حسینی اظهار داشت: تکمیل سالن ورزشی نگین شهر با ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و طرح مسکن روستایی با ۲۰ میلیاردریال از با اهمیت ترین طرح های عمرانی قابل افتتاح آزادشهر است.
همچنین فرماندار رامیان نیز در تشریح برنامه های هفته دولت امسال، اظهار داشت که ۱۳۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با بیش از ۴۷۸ میلیاردریال در این هفته افتتاح و عملیات اجرائی ۲۰ پروژه با پیش بینی ۳۶۲ میلیاردریال اعتبار نیز شروع خواهد شد.
جواد صادقلو اضافه کرد: در مجموع برای افتتاح و شروع عملیات اجرائی ۱۵۰ پروژه عمرانی و اقتصادی رامیان ۸۴۰ میلیاردریال اعتبار هزینه شده و یا خواهد شد.
وی اشتغال زایی این پروژه ها را ۱۱۳ نفر اعلام نمود و اظهارداشت: عمده پروژه ها مربوط به حوزه راه روستایی، تامین زیرساخت های کشاورزی، برق، مخابرات، آب و فاضلاب، ایجاد و توسعه مشاغل خرد و تولیدی های کوچک و نیز مکانیزاسیون کشاورزی و راه اندازی گلخانه و آبیاری تحت فشار است.
شهرستان های آزادشهر و رامیان درمجموع حدود ۱۸۵ هزار نفر جمعیت دارند.منبع:

1400/06/02
22:18:32
5.0 / 5
748
تگهای خبر: محصولات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403