برگزاری نمایشگاه ها منوط به صدور مجوز ستاد ملی مبارزه با كرونا

برگزاری نمایشگاه ها منوط به صدور مجوز ستاد ملی مبارزه با كرونا

به گزارش تجهیزات جانبی مدیرعامل شركت نمایشگاه های بین المللی با اشاره به اینكه تابع دستورات ستاد ملی مبارزه با كرونا هستیم اظهار داشت: بر مبنای اعلام برگزاری نمایشگاه ها برای مدتی ممنوع شده است و تقویم نمایشگاهی به پس از موافقت این نهاد برای بازگشایی موكول می شود.


«بهمن حسین زاده» روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در تاریخ ۲۴ خردادماه تصریح کرد: از آن زمان تابحال بدون مشکل با رعایت چهار دستورالعمل بهداشتی، سه نمایشگاه برگزار شده است که طبق قوانین تعیین شده بدون بازدید عمومی بوده و تنها به صورت تخصصی و با افراد مرتبط برگزار شده است.
وی اضافه کرد: برای برگزاری نمایشگاه ها هزینه های بسیاری بابت ضد عفونی، ماسک و شرایط بهداشتی تقبل کردیم و برای ایجاد بهداشت در محیط کار نمایشگاهها آموزش های لازم را هم به افراد حاضر در این مجموعه دادیم تا از شیوع این ویروس در زمان برگزاری نمایشگاه ها جلوگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توانیم با این ویروس مبارزه نماییم و فعالیت خویش را هم ادامه دهیم، تصریح کرد: با حضور پزشکان، هلال احمر، مسئولین و متخصصین حوزه صنعت نمایشگاه چهار دستورالعمل غرفه سازی، بازدیدکنندگان، مشارکت کنندگان و سایت داران تدوین شد و با تایید وزارت بهداشت مطابق آن عمل کرده ایم.
حسین زاده تصریح کرد: در نمایشگاه های برگزار شده ۶۵ هکتار فضا با وسعت ۱۳ و نیم هکتار فضای سبز، گندزایی و ضدعفونی انجام شد و ضدعفونی کننده های دست در دسترس قرار داده ایم و افرادی که وارد نمایشگاه می شدند مورد تب سنجی قرار می گرفتند و داشتن ماسک هم الزامی بود و قرار بود تا روز نهم مردادماه نمایشگاه شوینده، مواد ضدعفونی و ماشین آلات مربوطه با حضور ۱۳۰ شرکت در ۱۶ هزار متر مربع برگزار گردد که دو روز قبل از برگزاری به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا برگزاری نمایشگاه ها ممنوع گردید.
وی خاطرنشان کرد: مجموعه نمایشگاه های بین المللی با ۶۵ هزار هکتار و ۴۰ سالن با ارتفاع ۶ متر بعنوان یکی از فضاهای استاندارد در خاورمیانه به حساب می آید که با در اختیار قرار دادن فضایی حدود ۱۱۰ متر برای هر شرکت فاصله های اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی را در این زمان رعایت کرده ایم.
حسین زاده همینطور خواهان بازدید فرمانده ستاد ملی مبارزه با کرونا از بخش نمایشگاه های بین المللی شد تا از نزدیک شاهد روند آموزش، انجام ضدعفونی و رعایت دستورات بهداشتی باشند.منبع:

1399/05/13
22:15:02
5.0 / 5
1448
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403